Вибухівка вдома: збаражчанин зберігав небезпечний предмет

Вибухівка вдома: збаражчанин зберігав небезпечний предмет
  • Небезпечний вибуховий пристрій вилучили у жителя Тернопільщини працівники збаразької поліції в рамках оперативно-профілактичних заходів.
  • У поліції нагадують, що з початку січня на території Тернопільщини триває позачерговий місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

Предмет, ззовні схожий на гранату РГД-5 ховав у власному будинку мешканець села Витківці. Поліцейські отримали оперативну інформацію, що чоловік може зберігати на господарстві небезпечні предмети. У ході перевірки вона підтвердилася.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці знайшли боєприпас і запал до нього та направили знайдене на експертизу до Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Господар пояснив, що вибухівку він знайшов у лісопосадці біля ставка кілька років тому. За його словами, злочинних намірів на її використання у нього не було.

За фактом протиправних дій розпочато кримінальне провадження за частини 1 статті 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Порушнику може загрожувати покарання від двох до п’яти років ув’язнення.

 

Правоохоронці вкотре наголошують: за незаконне зберігання зброї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів законодавство передбачає як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Жителі краю ще до 3 лютого можуть принести до відділів та відділень поліції усі небезпечні предмети, уникнувши при цьому покарання.

 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/vibukhivka-vdoma-zbarazhchanin-zberigav-nebezpechniy-predmet

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Укрзалізниця запускає нові міжнародні маршрути 18:05 Вихідні у грудні — чи будуть українці відпочивати на Різдво та Новий рік 17:23 Учень тернопільської школи №28 Артем Сведина став Чемпіоном світу з козацького двобою 16:55 Діти, які зупиняють ракети: на Стуса з'явився мурал від «Львівського Бенксі» Від читача 14:08 Що означає поняття "нове робоче місце"? 16:15 Світло молитви в темряві війни: 28 листопада у Тернополі молитимуться за полеглих захисників 15:40 Який стан постраждалих внаслідок російської атаки на Тернопіль play_circle_filled 15:20 Біля спортивної школи на Острозького облаштовують безбар’єрний маршрут photo_camera 14:50 На щиті повертається 25-річна Героїня з Бережан Мирослава Копча 14:20 Мої рятувальники прийшли: маленький тернополянин обійняв героїв, котрі врятували йому життя 13:53 «Ця була дитина-сонечко»… У лікарні померла 12-річна Андріана Унольт, яка постраждала від ворожого удару 13:20 На Стуса відновили рух громадського транспорту 12:45 Ліки зі знижкою можуть придбати військові в застосунку Армія+ 12:10 В аварії у Бережанах загинув водій елекроскутера 11:30 На дев'ятий день після трагедії Тернопіль молиться за жертв ракетного удару play_circle_filled 11:17 Англійська у Тернополі: як і де вивчати мову? (на правах реклами) 10:30 Ще одна дитяча втрата: в лікарні померла 12-річна Адріана, яка постраждала від ракетної атаки на 15 Квітня photo_camera 10:15 Комунальника з Козови нагородили за участь в будівництві фортифікацій на Донеччині 09:37 У лікарні помер 18-річний хлопець, який тиждень тому випав з вікна гуртожитку 09:25 Свято закінчилося трагедією: тіло чоловіка виявили на бульварі Данила Галицького у Тернополі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up