Винесли золото і гроші: у Тернополі псевдопрацівники служби газу пограбували пенсіонерку

Винесли золото і гроші: у Тернополі псевдопрацівники служби газу пограбували пенсіонерку

Без грошей та золота залишилася літня тернополянка після візиту двох незнайомок, які представилися працівницями газової служби. Допоки одна зловмисниця заговорювала стареньку, її спільниця нишпорила у пошуках наживи по чужому помешканню. 

Як встановили правоохоронці, до пенсіонерки додому прийшли двоє невідомих жінок і сказали, що вони з газової служби та перевіряють показники лічильника. Опинившись всередині квартири, незнайомки почали всіляко відволікати увагу господині. В той час, як одна зі зловмисниць спілкувалася з тернополянкою на кухні, інша жінка ходила по кімнатах і нібито перевіряла лічильник та справність батарей, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Зникнення зі сховку значної суми грошей та золотих виробів потерпіла виявила лише через декілька днів. Тоді і пригадала про дивний візит працівниць  нібито газової служби.

Зловмисницям на вигляд 35-45 років, розмовляють українською мовою. Поліцейські проводять комплекс оперативно-розшукових заходів з метою розкриття злочину.

Правоохоронці звертаються до краян  бути обачними. У людей, які представляються працівниками пенсійного фонду, газової служби, водоканалу, інших комунальних, соціальних служб вимагайте показати посвідчення. Зателефонуйте до тієї організації, яку ці особи представляють, щоб пересвідчитись, що вони дійсно там працюють.

Як розповідає поліцейський психолог Михайло Козюк, аби заволодіти чужими коштами та майном,  шахраї використовують ефект раптовості та несподіваності. Їх основна мета -  заставити свою жертву розгубитись, відчути психологічний дискомфорт, знизити увагу та сконцентрованість. Також у своїй діяльності лиходії застосовують різні маніпуляції за допомогою життєвих цінностей, та використовуючи рідних та близьких жертви. Основна порада психологів – ніколи не довіряти незнайомцям, у різний спосіб перевіряти інформацію, яку вони розповідають, проявляти пильність, увагу, особливо в момент, коли до вас звертаються невідомі вам люди.

У зоні ризику — люди похилого віку, які проживають самотньо. Обов’язково розкажіть своїм батькам, бабусям, дідусям про подібні випадки. Застережіть їх не довіряти незнайомцям та у жодному разі не впускати у своє помешкання. У разі сумнівної ситуації, коли бачите незнайомих осіб, які ходять  по квартирах, зателефонуйте до правоохоронців. Поліцейські негайно виїдуть та на місці перевірять документи у незнайомців та з’ясують з якою метою вони ходять по дворах чи під’їздах.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:40 Тернополяни ідуть до храмів, щоб вклонитись до Плащаниці: дивіться фото play_circle_filled photo_camera 11:00 16-річного хлопця без свідомості доставили до лікарні після аварії на Злуки 10:30 До трьох кладовищ у Тернополі 12, 13 та 19 квітня збільшують кількість транспорту 10:08 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 квітня: знову збільшили кількість черг Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 09:37 Страсна П'ятниця — найскорботніший день року: що важливо знати 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Євгенія Чайки та Ярослава Тишка 08:00 Порядок на Великодні свята в області забезпечуватимуть майже 700 правоохоронців 22:00 Презентували національну туристичну програму для емоційного відновлення — уже є перші учасники з Тернопільщини photo_camera 21:05 Що класти у кошик і що робити з пасками, які не з'їли, розповідає отець Філюк 20:00 Тренується по чотири–п’ять годин на день: історія чемпіонки України зі спортивної гімнастики Єви Збараської 19:00 Петицію про реставрацію пам’ятки на Опільського підтримали. Що мають зробити play_circle_filled 18:07 В Архикатедрі Тернополя звершили Чин умивання ніг капеланам play_circle_filled photo_camera 17:00 Тернополянин Тарас Радь та його тренер отримають грошову винагороду за успіхи на Паралімпіаді 16:10 В Україну повернули тіла тисячі загиблих оборонців 15:45 Загибель дев'ятикласниці на санній трасі: директору спортшколи оголосили підозру 15:15 Прооперували та після розголосу перекваліфікували справу. Що з потерпілим, якого побили на Сахарова 14:45 Сільського голову підозрюють у пошкодженні регіонального парку «Загребелля» — збитки на понад 8 мільйонів photo_camera 14:00 У Тернополі встановили порушників, які пописали стіни міського стадіону 13:00 На Тернопільщині оголосили помаранчевий рівень небезпеки через сильні заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up