Влаштував феєрверк: житель Тернопільщини кидав у багаття, яке розпалив, бойові набої

Влаштував феєрверк: житель Тернопільщини кидав у багаття, яке розпалив, бойові набої

За вихідні поліцейські Тернопільщини задокументували чотири факти незаконного зберігання боєприпасів та вибухових предметів.

Кримінальну відповідальність понесуть четверо осіб.

Один мешканець Підволочиської ОТГ влаштував феєрверк, підкидаючи у багаття, яке розпалив, бойові набої. Люди почули постріли та повідомили про це правоохоронців. Слідчо-оперативна група, що виїхала на місце події, виявила 28 бойових патронів. Згодом за місцем проживання зловмисника в ході огляду було вилучено предмет, схожий на бойову гранату та запал. Речові докази вилучено та направлено на експертизу.

У жителя села Годів Зборівської громади та  у раніше судимого жителя села Колодно Збаразької ОТГ правоохоронці вилучили предмети, схожі на бойові гранати, під час санкціонованих обшуків.  Десяток бойових патронів зберігав за місцем проживання  й житель Бережанщини.

За усіма фактами розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263. Триває розслідування, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Читайте також: Колишній атовець тримав в квартирі 5-поверхівки на Бережанській міні-склад зброї (ФОТО. ВІДЕО)

На Тернопільщині у салоні "Крайслера" поліцейські виявили зброю та наркотики

Довідка: Стаття 263. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами передбачає:

1. Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

2. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу - караються штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 На Вовчанському напрямку загинув полковник зі Збаража Роман Паламар 08:00 У лісі біля Сновидова зрубали 31 дерево: суд зобов’язав відшкодувати майже 190 тис. грн 22:00 Юні танцюристи з Тернополя вибороли шість золотих медалей на міжнародному чемпіонаті photo_camera 21:00 Авто прокуратури у Бучачі не пропустило карету швидкої: в установі відреагували на відео з соцмереж play_circle_filled Від читача 12:07 63 дозволи на працевлаштування іноземців видано Службою зайнятості на Тернопільщині у 2025 році 20:00 Мріють обійняти й нагодувати смачненьким: історія Віталія Прокіпчука, який повернувся з полону play_circle_filled 19:00 Будівництво у парку і довгобуд у центрі: у Тернополі оновили перелік інвестиційно привабливих об'єктів 18:00 Професор тернопільського технічного університету отримав премію Національної академії наук 17:11 «Це були 988 днів пекла мого сина…» З російського полону повернувся Володимир Теренда 16:40 Екстрадували з Чехії: на Тернопільщині взяли під варту чоловіка, який 11 років був у розшуку за побиття 16:02 Аварія біля Микулинецького кладовища. Є травмований 15:45 Шахраї виманили понад 103 тисячі гривень у жінки з Кременеччини 15:15 З вересня англійська стане обов'язковою у дитячих садках: з якого віку вчитимуть 14:37 У крові водія 3,2 проміле алкоголю: ВАЗ зіткнувся з Mercedes на Коновальця 14:03 На Кременеччині полум'я охопило житловий будинок 13:20 Пасхальна кантата: у Тернополі відбудеться благодійна вистава на підтримку захисників 12:40 Землю зниклого безвісти військового переписали на іншу особу: на Тернопільщині судитимуть реєстраторку 12:10 На Кременеччині п'яний водій в'їхав у паркан кладовища і пошкодив могили 11:30 У Тернополі неповнолітня дівчина у Тернополі потрапила під потяг 11:03 Тернопіль — «без доріг», яма на ямі. Коли й де ремонтуватимуть
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up