Замовника убивства активіста Віталія Ващенка шукає Генпрокуратура

Замовника убивства активіста Віталія Ващенка шукає Генпрокуратура
  • Виконавці – у суді. Зараз саме тривають судові слухання.
  • Як вивести на чисту воду замовника – вирішують в Генпрокуратурі.

Виконавці та організатор вбивства Віталія Ващенка – у суді.

Відносно чотирьох осіб, які були притягнуті до кримінальної відповідальності за вбивство активіста Віталія Ващенка, розслідування завершено. Щодо замовника – виділено в окреме провадження. Та передане до Генеральної прокуратури України. Про це повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета.

Нагадаємо, Віталія Ващенка 26 травня 2016 р. кийками забили на смерть. Сиротами залишились двоє синів. Громадський активіст, член ГО «Народна рада», депутат Кременецької міської ради, - йшлось в офіційних повідомленнях. «Наш Робін гуд», для якого не існувало ані заборонених тем, який не боявся «дахів» та не закривав очі на беспредєл, дерибани і свавілля силових структур – так за нього відгукувались земляки й ті, хто добре знав Віталія Ващенка. І обов’язково наголошували: він «воював» ніяк не для власного збагачення і не для примноження капіталу. А тому, що його боліла Україна. Мучив безлад, який коївся навколо. За декілька днів до трагедії Віталія попереджали, що на нього готують напад, але він це не сприйняв всерйоз.

Обвинувальний акт щодо організатора та виконавців злочину направили до суду. Зараз у Зборівському райсуді триває розгляд справи.

Нагадаємо, всім інкримінують замовне вбивство у складі організованої злочинної групи.

  • Щодо замовника теж порушене кримінальне провадження за ст. 115 Кримінального кодексу України, йдеться про умисне вбивство, - каже Сергій Крета. – Зараз матеріали – у Генпрокуратурі. Вони їх вивчають щодо можливої допомоги і вказівок, що ще потрібно зробити, аби встановити замовника вбивства активіста.

Очільник тернопільської поліції Олександр Богомол запевнив: «замовили» Віталія Ващенка не політичні опоненти, як припускалось раніше, в тому числі і членами родини загиблого. Вбивство пов’язано з громадською діяльністю активіста.
Читайте також Тернопільщина попрощалась з кременецьким «Робін Гудом» Віталієм Ващенком 
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:30 У Тернополі новонародженим подарували перші вишиванки 17:05 У трьох областях, де викрили посадовців поліції на злочинних схемах, розпочали комплексні перевірки 16:30 «Броня нескорених»: у Тернополі відбулася виставка автентичної вишивки play_circle_filled photo_camera 15:45 Нові тарифи на проїзд у транспорті обговорять у Тернополі: скільки пропонують перевізники і міська рада Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 15:30 У Тернополі дитсадок відсвяткував День вишиванки патріотичним кліпом play_circle_filled 15:00 На Тернопільщині більшість порушників на електротранспорті були нетверезими: поліція 14:30 Біля Тернополя влаштували танцювальний флешмоб у День вишиванки play_circle_filled 14:00 Тернополяни у соцмережах вітають з Днем вишиванки 13:30 Оперативника поліції Тернопільщини затримали при отриманні 1200 доларів хабаря 13:03 Помер водій, який травмувався в аварії неподалік Струсова. 9-річний син і дружина в лікарні 12:20 Уряд виділив 12,4 млн на завершення відновлення інфраструктури Тернополя після обстрілу 19 листопада 11:50 На Тернопільщині директора коледжу підозрюють у зловживанні становищем зі збитками на 2,5 млн грн 11:39 Літні дитячі табори 2026 в Україні та за кордоном — ціни та програми (партнерський проєкт) 11:20 В аварії на Об'їзній — четверо травмованих 11:00 Тернополяни долучилися до акції «Вишита стрічка пам’яті» photo_camera 10:33 «У нього не лишилося нікого, тому прийшли ми»: у День вишиванки волонтери вшанували пам’ять Героїв photo_camera 10:04 Снайперська точність голки: як боєць «Едельвейсу» вишиває обереги побратимам play_circle_filled photo_camera 09:30 Три вулиці на «Дружбі» частково будуть без води 09:00 Захищаючи Україну загинув колишній депутат Збаразької міськради Олег Лях
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up