Знайшли тіло 40-річного Михайла, якого розшукували близько двох тижнів

Знайшли тіло 40-річного Михайла, якого розшукували близько двох тижнів
  • Чоловік, тіло якого знайшли біля «Епіцентру», помер від переохолодження. Таким є попередній висновок експертів.
  • Ще не було морозів, а від переохолодження загинули вже троє мешканців області.

Близько двох тижнів шукали правоохоронці 40-річного Михайла, мешканця с. Курники Тернопільського району.

У суботу, 10 листопада, в лісосмузі поблизу «Епіцентру» виявили тіло чоловіка середнього віку. Невдовзі мати упізнала в померлому свого сина.  

  • Його не було вдома тижнів два, - розповіла читачка Антоніна, яка проживає по сусідству з родиною. – Родичі, знаю, писали заяву до поліції. Ніхто не знав, де він подівся. Своєї сім’ї не мав, проживав з мамою, сестрою і вітчимом. Був добряком, безобідний. Працював, знаю, десь у Тернополі на складі. Нібито неофіційно.

Михайло мав роботу. Скоірш за все, - працював неофіційно. Сусіди підозрюють, що саме неподалік місця роботи його тіло і знайшли.

Доки Михайла шукали, правоохоронці внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) – з позначкою зниклий безвісти.  

  • Ознак насильницької смерті на тілі загиблого не виявили, - повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета. – За попередніми даними, чоловік помер від переохолодження.

Коли Михайла знайшли, він був у тоненькому светрі. Вночі було не більше 4 градусів тепла. Цієї температури достатньо, аби замерзнути насмерть, кажуть у поліції.

Нагадаємо, наприкінці жовтня в лісі виявили тіла матері та сина, які також загинули від переохолодження

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Якість відремонтованих доріг перевірять на Тернопільщині 15:30 В Україну повернули тіла 522 загиблих photo_camera 14:50 Світла, щира, сповнена мрій... В аварії загинула 16-річна випускниця Дунаївської школи Софія Мельничук play_circle_filled 14:20 Тернополянка хотіла вивезти сина за кордон за підробленими документами і отримала підозру — поліція Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:50 Діти з Тернопільщини, які постраждали від війни, поїхали до літнього табору в Литві 13:10 Тернополяни можуть до формування програми Дня молоді та Дня міста 12:37 На Кременеченні загинув водій трактора: техніка перекинулась 12:03 На Чортківщині тривають пошуки чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 11:28 У Почаєві п'яний водій авто збив двох неповнолітніх на електроскутері: загинула 16-річна дівчина 10:50 Москва горить: українські військові застосовують «далекобійні санкції» для рф play_circle_filled photo_camera 10:14 Забарикадувався у квартирі і вимагав покликати кума. Спецоперація на «Східному» 09:37 Дві випускниці Теребовлянської спеціалізованої школи-ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів 09:00 «На щиті» повертаються Герої з Тернопільщини Сергій Оліярчук, Віталій Соколік, Остап Романюк та Михайло Вільк 08:00 На перетині вулиць Володимира Великого та Леся Курбаса облаштовують кругове перехрестя 22:00 «У будинку загинуло так багато людей… я чудом вижив»: історія тернополянина, який пережив російську атаку photo_camera 21:00 Міноборони обіцяє провести перевірки в усіх ТЦК 20:01 «Зроблено з любов’ю, як у мами»: ветеран війни розвиває виробництво домашніх напівфабрикатів у Тернополі photo_camera 19:00 Майже півтора мільйона передбачили на ексгумацію поховань на Микулинецькому цвинтарі 18:00 Директоркою школи №22 стала вчителька інформатики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up