Свято літератури, музики, кіно та театрального мистецтва чекає тернополян та гостей міста 13-14 травня під час фестивалю «Ї».
13 травня
Література
Авторська зустріч та презентація книг Мирослава Дочинця – УД «Перемога», 14.00
Презентація серії тревелогів Макса Кіндрука та презентація НОІМ – УД «Перемога», 15.00
Лекція «Горизонт видавничої справи: від ідеї до стратегії» від Мар’яни Савки – УД «Перемога», 16.00
Авторський літературно-музичний проект від братів Капранових – УД «Перемога», 17.00
Читання-тандем: Дмитро Лазуткін, Катерина Бабкіна – УД «Перемога», 19.00
Читання-тандем: Юрій Іздрик, Григорій Семенчук – УД «Перемога», 20.00
Еротично-поетичний перформанс від Лесі Мудрак – УД «Перемога», 23.30
Королівський слем: Дмитро Лазуткін, Павло Коробчук, Віталь Рижков, Богдан-Олег Горобчук – УД «Перемога», 01.30
Презентація поетичної книжки LICHTUNG Елли Євтушенко – книгарня «Є», 14.00
Презентація книги «Листи з Литви, листи зі Львова» Мар’яни Савки та Маріанни Кіяновської – книгарня «Є», 15.00
Презентація книги «І тим, що в гробах» Андрія Бондаря – книгарня «Є», 17.00
Презентація проекту «Міст» від Поля Іщука – «Кнайпа 1540», 14.00
Виступ авторів молодіжної сцени: Сергій Савін, Ал Пантелят, Анастасія Грегура, Микола Лемеш, Дар’я Белькевич, Містер Коржик, Оксана Єфіменко, Андрій Левченко, Пилип Лавров, Скорик, Аня Яблучна, Леся Ясніцька, Леля Покотиполе, Вікторія Фещук, Олександр Тарасенко – «Кнайпа 1540», 16.00
Презентація серії книг «Душевні рецепти» Ірини Мацко – «Кнайпа 1540», 18.00
Проект «Стихійні»: Джон Гнатів, Поль Щепан, Ростислав Кузик – «Кнайпа 1540», 19.00
Музика
Виступ гурту KRUT та презентація альбому APXE – УД «Перемога», 18.00
Виступ гурту EPOLETS – УД «Перемога», 21.00
Виступ гурту BELAROOTS – УД «Перемога», 22.30
Виступ гурту «Кімната Гретхен» – УД «Перемога», 00.30
14 травня
Література
Читання-тандем: Ігоря Калинця та Олександра Фразе-Фразенка, допрем’єрний показ фільму «Пан Ніхто» – УД «Перемога», 14.00
Лекторій «Інтернет-журналістика: авторські комбінації» від Романа Скрипіна – УД «Перемога», 15.00
«Подорож в зону» від Маркіяна Камиша – УД «Перемога», 16.00
Проект «Тернопільська поезія мертва»: Воробйов, Завадський, Грушовська, Вітяк, Пінчак, Радковський, Судова, Мукомела, Шпаковський, Боденчук, Лисенко, Новак, Паливода, Колісник, Матевощук – УД «Перемога», 18.00
Презентація перевидання книги «Рекреації» Юрія Андруховича – УД «Перемога», 19.00
Презентація книг Оксани Забужко «І знов я влізаю в танк…» та «Шевченків міф України» – УД «Перемога», 20.00
Презентація книжки «Невимушені» за участю Марка Лівіна та Катерини Бабкіної – книгарня «Є», 14.00
Презентація роману Олександра Ірванця «Харків-1938» – книгарня «Є», 16.00
Презентація книжки «Хвоя» Павла Коробчука – книгарня «Є», 17.00
Презентація поетичної книжки «Селфі» Надії Синьовської – «Кнайпа 1540», 17.00
Авторський проект Вікторії Дикобраз – «Кнайпа 1540», 18.00
Музика
Проект від Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова «Лінія Мантергейма» – УД «Перемога», 21.00
Виступ гурту «Один в каное» – УД «Перемога», 22.00
Виступ гурту «Приходьте завтра» – «Кнайпа 1540», 19.00
Кіно/театр
Фінал конкурсу відеопоезії «Манокль» – УД «Перемога», 17.00
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 17 від 24 квітня 2024
Читати номер