Ще двоє учнів з Тернопільщини склали ЗНО на максимальні 200 балів. Яка школа похвалилася успіхом

Ще двоє учнів з Тернопільщини склали ЗНО на максимальні 200 балів. Яка школа похвалилася успіхом

Про успіх своїх випускників, які здали ЗНО на максимальні 200 балів, поділилася у соцмережі Теребовлянська школа №1.

— Дирекція, вчителі, учні та всі працівники опорного закладу Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 щиро вітають з максимальним результатом - 200 балів, отриманим під час здачі ЗНО, Анастасію Людвіковську з біології та Юрія Гнатишина з історії України, — йдеться у повідомленні. — Бажаємо подальшої наснаги, реалізації всіх планів та надій.

У школі зазначають, що за період проведення ЗНО це п'ятий та шостий 200-бальний результат в опорному закладі Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Зокрема:

- 2010 рік - Бліщ Юрій, математика;

- 2010 рік - Кірдей Ірина, біологія;

-2015 рік - Бродяк Анастасія, англійська мова;

- 2017 рік - Кірдей Христина, біологія;

- 2021 рік - Людвіковська Анастасія, біологія;

- 2021 рік - Гнатишин Юрій, історія України.

Нагадаємо, раніше "20 хвилин" повідомляли, що максимальні 200 балів в області отримали п'ятеро учнів. 200-бальниками стали учні Бережанської, Зборівської та Тернопільської гімназій. 

Цьогорічні 200-бальники отримають стипендію з обласного бюджету в розмірі 5 тисяч гривень. Абітурієнти, які склали ЗНО на 200 балів з двох предметів – отримають 10 тисяч гривень, повідомила Ольга Хома. Результати з інших предметів будуть відомі цього тижня.

А у Тернополі, як повідомляла пресслужба міської ради, учні, які склали ЗНО на 200 балів, отримують від міської ради одноразову грошову винагороду в розмірі 2 тис. грн.

Читайте також Школярі, які найкраще складуть ЗНО, отримають "президентські" десять тисяч
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (114)
  • Галина Чмель
    Молодці
  • Нина Тусова
    Поздравляю.
  • Іра Лелик
    Молодці
  • Лана Даль
    А,що так мало аж 2 тис гр,що на більше ні заслужилі діти!!!???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Чортків'янка переборола закони гравітації: Ірина Кух здобула перемогу на чемпіонаті України з повітряної гімнастики photo_camera 21:00 Що думають тернополяни про трудових мігрантів з інших країн: опитування 20:00 Нову зупинку планують облаштувати на вулиці Підволочиське шосе — визначили інвестора 19:40 У селі Городище зіштовхнулися легківка та фура: що відомо Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 19:00 У етнопарку «Агроленд» відбудеться Національний фестиваль молока «Фест—2026» (партнерський проєкт) 18:00 23-річний воїн із Чорткова Дмитро Сеник отримав почесний орден «За мужність» 17:30 На Тернопільщині понад 12 тисяч абітурієнтів зареєструвались на Національний тест 17:03 Шквали та грози накриють Тернопільщину: оголосили штормове попередження 16:41 Відпочинок на природі 2026: заміські комплекси, бази, де можна відпочити з родиною (партнерський проєкт) 16:30 ДТП на дамбі: чи причетні мотоциклісти. Що дізналися про загиблого та 19-річного підозрюваного водія 16:12 У Тернополі безкоштовно вакцинують домашніх тварин від сказу: графік 15:40 Два тижні буде обмежений рух на Торговиці через ремонт 15:15 Будівництво багатоповерхівки у Збаражі завершилося судом на 430 тисяч гривень 14:40 У центрі встановили знаки, які забороняють рух електросамокатів та скутерів 14:05 На Тернопільщині викрили автозаправку, що працювала без ліцензії 13:35 Борщівські спортсмени привезли перемоги з чемпіонату України з джиу-джитсу 13:00 Розшукують водія, який на Об'їзній збив 17-річного хлопця та покинув місце аварії 12:35 У центрі Тернополя дружини й матері полеглих Захисників посадили дві тисячі квітів пам’яті 12:05 Історія довіри й крадіжки в Білецькій громаді: поки чоловік спав, співмешканка винесла з дому гроші
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up