У ТНМУ запевняють, тиску на іноземних студентів під час здачі іспитів не чинили

У ТНМУ запевняють, тиску на іноземних студентів під час здачі іспитів не чинили

У той день, окрім студентки з Нігерії, іспит не склало ще 5 студентів. Третє перескладання екзамену відбулося у присутності комісії відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в Тернопільському національному медичному університеті». Жодного тиску, упередженого ставлення до студентів не чинилося, кажуть в навчальному закладі.

Тернопільський національний медичний університет глибоко сумує з приводу передчасної смерті студентки шостого курсу факультету іноземних студентів Бадмус Ололаде Рафіат (Нігерія). Це непоправна втрата для всього університету, рідних і друзів молодої дівчини. 15 січня 2020 року студенти шостого курсу мали третю спробу на складання іспиту з різних дисциплін.

Студенти мають право, згідно з «Положенням про організацію освітнього процесу в Тернопільському національному медичному університеті» (№332), на два перескладання іспиту. Якщо студент не складає іспит під час третьої спроби, то він відраховується з університету. Така ж практика існує практично у всіх вишах України.

Цього дня іспит не склало 6 студентів. Третє перескладання екзамену відбулося у присутності комісії відповідно до «Положення про організацію освітнього процесу в Тернопільському національному медичному університеті». Жодного тиску, упередженого ставлення до студентів не чинилося. На превеликий жаль, студентка з Нігерії наступного дня померла. Обставини смерті і її причини сьогодні з’ясовують правоохоронні органи. Університет зі свого боку максимально сприяє слідству і наданню всієї необхідної інформації.

Читайте також: «Вона не вчинила самогубство!» Рідні іноземної студентки кажуть, що знайшли відеодокази
 

17 січня 2020 року відбулася зустріч ректора ТНМУ з іноземними студентами. Студенти вимагали спрощення процедури складання іспитів, зменшення кількості питань на іспитах, збільшення кількості спроб перескладання іспитів, зниження прохідного балу на іспиті «Крок», відставки декана факультету іноземних студентів. Під час зустрічі було наголошено на тому, що всі студенти – українські та іноземні – повинні дотримуватися чинних положень університету щодо навчання у вищих медичних навчальних закладах. Стандарти підготовки медичних кадрів в Україні є високими, тому щороку з медичних вишів нашої країни відраховують сотні українських та іноземних студентів.

Зазначимо, що в університеті протягом року діє центр психологічної допомоги, куди викладачі і студенти можуть звернутися в разі потреби. У центрі працюють фахові психологи, в тому числі і англомовні. Ця служба орієнтована як на іноземних, так і на українських студентів. Головним завданням центру якраз і є надання психологічної допомоги в кризових та стресових ситуаціях, попередження процесів дезадаптації, психологічний супровід навчально-виховного процесу. Університет зі свого боку надав усю допомогу рідним загиблої студентки у всіх процедурах щодо її поховання та належного вшанування.

Зазначимо, 20 січня 2020 року на факультеті іноземних студентів оголошено день жалоби з приводу смерті Бадмус Ололаде Рафіат. Тернопільський національний медичний університет працює у штатному режимі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (118)
  • Ігор Лисак
    Яронда
  • Олексій Онишко
    Навчтлись дипломи задурно получати. Не подобається документи на руки допобачення.
  • Назар Гаврилюк
    $$
  • тарас
    а декан сільський який на трійочку англійську не розуміє це просто жах  "проффесор"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:40 Податкові пільги 2026: що змінилось і де шукати актуальну інформацію 15:05 Як проходить ВЛК та кому час на повторний огляд: гайд для цивільних і військових 14:22 На посаду заступниці начальника Тернопільської ОВА призначили Наталію Масник 13:40 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 4-5 квітня Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 13:35 Володимир Богайчук — новий керівник Збаразької центральної лікарні 13:00 На Тернопільщині 22-річний водій порушив ПДР і заробив кримінал 12:30 Розклад богослужінь та графік освячення верби у церквах Тернополя 12:00 У Тернополі триває благодійна акція до Великодня «Діти — дітям» 11:46 Графік відключення світла в Тернополі та області на 3 квітня (оновлене) 11:30 Електронні квитки на електрички Тернопільщини та Заходу України тепер доступні у застосунку УЗ 10:30 Замість заробітку тернополянка втратила понад 87 тисяч гривень 10:00 Масову загибель котів у Касперівцях розслідує поліція 09:38 Спочатку шукали його господаря, а тепер віддають в добрі руки: історія Зевса з Тернополя (оновлене) 09:00 Тернопіль втратив Героїв Івана Климовича і Петра Деркача 08:00 В Україні розпочинають масштабне дослідження стану здоров’я дорослого населення 22:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі 21:00 «Про молодшу онучку навіть не знав»: історія звільненого з полону захисника Анатолія Копчі play_circle_filled 20:00 Скільки коштує спекти паску самостійно: ціни на декор у магазинах Тернополя play_circle_filled photo_camera 19:00 Проти повернення землі громаді? Міська рада оскаржує рішення суду щодо ділянки біля Зеленбуду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up