35 тисяч зарплати щомісяця і проживання в гуртожитку. Як облаштувався у Тернополі новий прокурор?

35 тисяч зарплати щомісяця і проживання в гуртожитку. Як облаштувався у Тернополі новий прокурор?
  • Скільки платитиме за гуртожиток – ще не цікавився, запевнив прокурор Петро Бойко.
  • А родина переїде до Тернополя, коли донька-школярка закінчить навчальний рік. Бо, крім школи, є ще й чимало гуртків, які вона відвідує.

35 тис. грн зарплати отримав новий прокурор Тернопільської області Петро Бойко. Проживає поки що в гуртожитку. Житлові умови цілком прийнятні, враховуючи, що поки до Тернополя переїхав без родини. Про це повідомив сам прокурор, відповідаючи на запитання журналістів, як облаштувався у новому місті.

  • У мене зарплата – 35 тис грн. – це те, що я отримав за минулий місяць, - поділився Петро Бойко з журналістами. – Є приміщення під гуртожиток, уклав договір – там і проживаю. Платитиму за житло сам. Скільки – не знаю, бо ще не приходили платіжки.

Родина з Петром Бойком до Тернополя поки що не переїхала.

  • Зараз триває навчальний процес, і ми прийняли рішення, що переривати його на даному етапі недоречно, - поділився прокурор.

Відео дня

Сім’я – дружина з донькою-школяркою, звичайно, переїдуть до нашого міста, запевнив Петро Бойко. Але дитина має довчитись у «старій» школі. Адже батьки припустили, що переїзд посеред року може негативно вплинути на навчання та позашкільне життя, бо донька відвідує і гуртки. Та їй важко буде одразу попрощатись з друзями.

Нагадаємо, Представлення прокурора Тернопільської області відбулось 3 січня. Петро Бойко, за даними декларації, був військовим прокурором Чернівецького гарнізону Західного регіону України. Тепер він очолює Тернопільську обласну прокуратуру.  "Довіру виправдаю однозначно – для мене це питання принципу», - заявив 34-річний прокурор області. 

За даними декларації, з дружиною Марією та донькою Веронікою проживали у службовій квартирі 61 кв м. Серед об’єктів незавершеного будівництва вказано житловий будинок 169 м кв у Чернівцях. З автомобілів – одинадцятирічна «Шкода», якою має право керувати, а за дружиною задекларовано «ЗАЗ Сенс» – також на право керування. Задекларована зарплата в органах прокуратури, одноразова грошова допомога, передбачена Законом про статус ветеранів війни та невелика сума у валюті.

Читайте також: Зарплата, квартири та елітні авто: чим багаті тернопільські керівники у погонах.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Валерій Миронович
    де мій коментар
  • Журналіст
    Тепер зрозуміло чому прокурор наїхав на спортсменів. Захотілося свого житла, а грошей мало. Приходиться з людей вибивати
  • Alina Hnatyuk
    Там напевно гуртожиток як готель!!! Але адреси не вказав .
  • Зоряна
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Родимки на тілі: як розпізнати, коли є небезпека та чому в декого їх дуже багато 21:00 Стрілянина у Тернополі: затримали 40-річного чоловіка 20:00 «20 хвилин» звернулися до поліції через використання коворкінг-центру сином посадовця міської ради 19:00 Новий спорткомплекс у Тернополі: чи не стане він черговим довгобудом? Від читача 17:37 Безкоштовне вивчення німецької з нуля 18:10 На Винниченка ремонтуватимуть дорогу. Тернополян чекають ускладнення руху 17:50 Тернопіль для ЗСУ: 35-й окремий стрілецький батальйон отримав техніку від міста (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:35 Аварія на Дружбі: є травмовані 17:27 Перестало битись серце актриси з Тернополя Емілії Несторович 16:55 Працівника ТЦК, який влаштував п'яні перегони, уже раніше судили за їзду під наркотиками 16:25 Герой мультфільму «оживе» у парку Чорткова завдяки майстерності військового 15:55 «Тривожні кнопки» мають встановити у кожній школі, а стороннім заборонять вхід без дозволу 15:20 «На щиті»: ще 1000 тіл українських захисників повернули додому 14:50 У Кременці заступницю директора ліцею оштрафували за корупційне правопорушення 14:20 Долар подорожчав, а курс євро подешевшав 13:45 В Україні з'явиться військовий омбудсмен: чим займатиметься та хто може подавати скарги 13:10 «Ліси України» мають сплатити компенсацію за зрубані дуби на Монастирищині 12:31 Суд на Тернопільщині відправив солдата на п’ять років до в’язниці 12:00 200 доларів з шухляди роботодавця забрала тернополянка: зізналась і розповіла, що робила так і раніше 11:20 Бездиханне тіло знайшли на місці пожежі в Нараївській громаді
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up