Аптека у Тернополі завищувала ціни на лікарські засоби. Як покарали порушника?

Аптека у Тернополі завищувала ціни на лікарські засоби. Як покарали порушника?

В одній з аптек міста спеціалісти Держпродспоживслужби виявили завищення цін на лікарські засоби.

Під час перевірки спеціалістами виявлено порушення  вимог законодавства з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін на лікарські засоби.

Встановлено факт завищення граничних торговельних надбавок на певні лікарські препарати, а саме:  лікарський  засіб "Аугментин" пор.д/п сусп.600мг/5мл", та "Амоксиклав" 312,5мг/5мл, який реалізовували в даній аптеці по роздрібній ціні із застосуванням торгівельної надбавки, що перевищує 20%.

Спеціалісти Держпродспоживслужби під час перевірки встановили також порушення вимог постанови Кабінету Міністрів України  від 22.04.2020 року № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» в частині підвищення роздрібних цін на товари протиепідемічного призначення на 5 і більше відсотків  без попереднього декларування  цін.

Зокрема,  без процедури декларування у даній аптеці реалізовували лікарські засоби "Парацетамол" табл., 500 мг №10, "Бетадин" р-н 10% 30мл. Спеціалісти Держпродспоживслужби "Азитромицин" капс. 500 мл. №30 та інші.

Спеціалісти Держпродспоживслужби за результатами проведеної перевірки  застосували до суб’єкта господарювання адміністративно-господарські санкції  та склали адміністративний протокол  на посадову особу.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Читач25
    А в нас є аптеки в яких ціни не завищені?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У Тернополі 29 липня видаватимуть гуманітарну допомогу і збиратимуть пожертви на добрі справи 20:05 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Золота дзиґа-2026»: хто отримав нагороди 18:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку» 13:00 Віддавала серце та душу дітям: померла вчителька зі Збаража Марія Гриб 12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera 09:35 Швидка в напрямку зі Збаража до Тернополя, є потерпілий. Деталі уточнюємо play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Бідюка, Сергія Процюка та Олександра Коваля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up