Благодійний ярмарок у 3-й школі: столи гнулись від смаколиків

Благодійний ярмарок у 3-й школі: столи гнулись від смаколиків
  • Щорічний благодійний "Осінній ярмарок" у тернопільській спеціалізованій школі №3 провели 21 вересня.
  • На столах можна побачити і кулінарні шедеврі, і звичні бутерброди. А продають їх учні з батьками. Зібрані кошти віддадуть на допомогу потребуючим. 

- Це традиційний щорічний ярмарок, до якого готуються заздалегіть учні, батьки та вчителі, - розповідає заступник директора школи №3 Людмила Стасишин. - Ми його проводимо уже багато років поспіль. Ярмарок благодійний і всі діти хочуть допомогти потребуючим людям. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Я сподіваюсь, що наші учні навіть коли закінчать школу теж займатимуться благодійністю.

У ярмарку беруть участь учні від 1 до 10 класу та їхні батьки. Підготовка до свята триває кілька днів. Батьки разом з дітьми готують різноманітну випічку, піцу, бутерброди, хот-доги та безліч інших смаколиків. 

- Ми уже третій рік поспіль готуємо осінній ярмарок для нашої школи, - каже одна з мам, які продають за столиком 3-В класу Наталія Стефанчук. - Абсолютно усі батьки долучились до цієї акції. Все домашнє, свіже та смачне. В нас все розлітається на "ура", не встигаємо поставити на стіл. 

Щоб продати якомога більше смаколиків, учні накладали їх на підноси чи тарілки та виходили з-за столів і пропонували усім присутні. 

- Купіть, будь ласка, печиво. Воно домашнє, смачне, по дві гривні, - з такими словами підходили учні до відвідувачів ярмарки. - Ви, напевно, втомились або не снідали. Купіть бутерброд, піцу...

Минулого року учні на ярмарку заробили 45 000 грн і всі ці кошти віддали на допомогу дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, онкохворим, також була адресна допомога бійцям АТО. На думку пані Людмили, цього року буде не менша сума. Отримані кошти з цьогорічного ярмарку також підуть на допомогу потребуючим. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Люся Інокентіївна
    Круто, коли діток з юного віку привчають допомагати іншим
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Чи можна не постити в час війни та як молитись за мир в Україні: розповів отець Філюк photo_camera 20:00 Новини Тернополя за 16-22 лютого: дивіться відео! play_circle_filled 19:01 У Збаражі звільнений з полону захисник отримав новий паспорт 18:00 Довгоочікуване потепління вже на Тернопільщині: прогноз погоди на кінець лютого Від читача 16:03 Добірка окремих категорій пропозицій роботи від служби зайнятості Тернопільщини 17:00 Водіїв, які порушили ПДР біля храму, шукали просто під час служби 16:00 «Штовхнув та схопив за шию»: конфлікт із дитиною завершився судом у Тернополі 15:00 Війна забрала життя Героя з Тернопільщини Миколи Панкевича 14:00 Запевняв, що не може брати до рук зброю з релігійних переконань. Що на це сказав суд? 13:00 Студентка з Тернополя Діана Голод виборола Кубок України з волейболу 12:00 Сьогодні Прощена неділя: які слова обов'язково потрібно сказати 10:50 В аварії обірвались життя рятувальників з Тернополя Василя Танасишина та Романа Гнатіва 10:00 Росіяни вночі накрили вогнем Київ: є загиблі та постраждалі 09:39 В аварії на Об'їзній загинули двоє тернопільських рятувальників photo_camera 09:00 Теракт у Львові: внаслідок вибухів загинула поліцейська, поранено 24 людини photo_camera 08:12 Смертельна аварія на Об'їзній photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up