Будівництво "Вуличної академії" у парку Нацвідродження призупиняють

Будівництво "Вуличної академії" у парку Нацвідродження призупиняють

Будівельні роботи  соціально-спортивного об`єкту “Вулична академія” у парку Нацвідродження на деякий час зупинять. Також на території, раніше відведеній під будівництво, не знищуватимуть зелених насаджень. 


З відповідним запитом  20 квітня, під час сесії  виступив депутат міськради від "Самопомочі" Андрій Шкула. 

- На вулиці 15 Квітня відновились будівельні роботи з будівництва так званої “Вуличної академії”, яка згідно з містобудівними умовами і запланованим проектом більше схожа  на інший об`єкт -  готельного призначення, - звернувся депутат. -  Тернополяни, які вважають  подібну затію  недопустимою для вказаної  частини міста, подали позови до суду.  Незалежно від рішення судів, прошу: перше - не погоджувати видалення зелених насаджень у ділянці, відведеній  для реалізації проекту, друге - зобов`язати “Тернопільбудінвестзамовник” розпочати процес поділу  земельної ділянки для відведення частини земельної ділянки до парку міста, оскільки відповідно до Генплану вона визначена як зелена зона. 

І останнім пунктом  депутатського запиту  стало призупинення будівельних та підготовчих робіт  до рішення суду та результатів перевірки, оскільки люди звернулись і до правоохоронців. Такий запит підтримали депутати 22 голосами.

Нагадаємо, історія із будівництвом  тягнеться уже кілька років. Так, у 2014 році на ділянці у парку захотіли побудувати екоготель із заладом громадського харчування, люди не дали - влада  нібито покаялась. Через  два роки, у 2016 році, виявилося, що будуватимуть соціально-спортивний центр “Вулична академія” для спортивної організації. Але у документах йшлось про будівництво того ж таки готелю із закладом громадського харчування. Громадськість піднялась —  роботи у 2017 призупинили, документи підправили. У квітні 2018 - роботи знову відновили, а відтак відновились громадські протести.  З часу відновлення робіт громадські активісти провели уже декілька акцій протесту "Врятуй парк!" та звернулись до суду.

 чит. також: "Врятуй парк". На Театральному майдані провели акцію проти забудови парку Нацвідродження

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Serhii Ryzhenko
    Це називається призупиняють?!
  • Serhii Ryzhenko
    https://www.facebook.com/serhiiryzhenko/videos/929483687222514/
  • Микола Унгурян
    у рішенні припинять, а насправді то будуть далі будувати. ще жодну "поцреотичну (коаліція надал-гуда та інші)" забудову не вдалося зупинити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Ветерани-поліцейські з Тернопільщини вибороли призові місця на чемпіонаті з жиму лежачи 21:00 Костянтин Грубич назвав Тернопіль столицею півоній та поїхав на уроки блогерства від отця Філюка play_circle_filled 20:04 «Це був жах. Але він мав вижити і повернутися». З полону звільнили Володимира Зварича 19:00 Гавкіт, шум і запах: сусіди скаржаться про неналежне утримання собак у квартирі photo_camera Від читача 20:02 Потрібно люди різноробочі або майстри по сантехніці 18:00 Продаж картин в інтернеті обернувся для жительки Тернопільщини втратою грошей з картки 17:30 Вода в Тернополі може подорожчати вже в липні. Ціну хочуть збільшити майже втричі 16:45 На Львівській та Поліській частково перекриють рух через ремонт дороги 16:10 У Бучачі посеред вулиці знайшли дворічного хлопчика: батько залишив, щоб купити цигарки 15:35 Траса М-19 через Теребовлю змінюється: репортаж із масштабного ремонту мосту (Відео) play_circle_filled 15:10 Померла багаторічна працівниця тернопільського Навчально-методичного центру профтехосвіти Олена Іваськів 14:40 На Чортківщині автівка злетіла з дороги та врізалась у металеву огорожу, а потім — стовп 14:05 Засуджений за вбивство випускниці з Вишнівця влаштував протест у СІЗО 13:35 На Кременеччині травмувався 13-річний водій електровелосипеда 13:00 Тернополянка віддала 30 тисяч гривень на потреби ЗСУ, але гроші не дійшли до військових 12:25 Долар по 45 гривень: курс валют в банках та обмінниках на 9 червня 11:50 За вилов риби сітками на річці Серет двоє жителів Чортківського району відповідатимуть перед судом 11:12 Шантаж колишньої інтимним відео: чоловіку з Тернопільщини загрожує до 12 років тюрми 10:47 У вічність відійшла лікарка, доцентка Тернопільського медуніверситету Надія Ярема 10:10 На кордоні затримали водійку, яка везла до Тернополя нелегальні ноутбуки на три мільйони гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up