Діти з гурту "Ходаки" на фестивалі за кордоном заколядували на перше місце

Діти з гурту "Ходаки" на фестивалі за кордоном заколядували на  перше місце
  • Зараз в колективі більше 30-ти дітей віком від 8 до 17 років. Діти грають на різних музичних інструментах, танцюють. 
  • Діти щороку перемагають на європейських фестивалях, беруть участь у всіх концертах та встигають вчитись. А колектив для них — сім'я. 

"Ходаки" - зразковий художній аматорський фольклорно-обрядовий гурт з Малого Ходачкова, лауреати та переможці районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. Наприкінці грудня 2018-ого у Польщі та Франції проходив міжнародний фестиваль різдвяних колядок. Серед 14-ти колективів-учасників, які приїхали з різних країн, гурт "Ходаки" зайняв перше місце. Перші місця гурт займав і в інших фестивалях, які проходили і в Україні, і за кордоном протягом 2018-ого року. 

Колектив постійно бере участь в різних фестивалях як в Україні, так і за кордоном. Не зважаючи на постійну зайнятість у колективі, діти встигають вчитись і приносять додому хороші оцінки. А колектив для них, як сім'я.

- Для мене велика нагорода, коли дітки виходять з колективу, то поступають у музичні навчальні заклади, - каже керівник колективу “Ходаки” Михайло Полюга. - Є діти, які вчаться в Теребовлянському музучилищі, театральному інституті. Є дитина, яка закінчила Кременецький музпед і зараз працює в Колодіївській середній школі вчителем музики, де я колись працював. 

За 20 років в колективі “Ходаки” змінилось кілька сотень дітей і навіть покоління. Ті діти, які були в колективі колись, уже виросли, створили свої сім'ї і привели в колектив уже своїх дітей. 

Учасники колективу "Ходаки" вітають з Різдвяними святами та Старим Новим роком усіх тернополян та жителів області. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:20 «Дипломатична посилка» з мільйоном доларів: чоловік із Тернопільщини віддав шахраям 227 тисяч 14:40 Нові правила шлюбу онлайн: що змінює Дія 14:15 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 12 серпня) 14:02 Безоплатні гуртки та секції в Тернополі: як і коли записатися Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 13:02 Тернопільщина — серед п'яти областей, які отримали понад 80 тонн енергообладнання з Ісландії 12:20 Підозрілий рюкзак виявили біля будівлі СБУ в Тернополі 11:30 Тернополянка Тетяна Адамян стала суперфіналісткою «Незламного Золотого Мольберта» 11:00 У Тернополі працюють чотири фонтани: чому не вмикають решту 10:30 Реабілітація, яка допомагає повертатися до життя: як працює обласна лікарня в Більче-Золотому 09:37 Четверо дітей загинули на дорогах Тернопільщини від початку року 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Романом Лазечком 08:00 Нові 2000 гривень запустять в обіг з 4 вересня: що треба знати 22:00 Юна боксерка з Теребовлянської громади Соломія Синявіцька представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи photo_camera 21:00 На Тернопільському стадіоні стелять новий газон 20:00 Морозиво — на пательні: ветеран у Тернополі відкрив незвичний бізнес 19:00 У парку «Здоров’я» відкрили новий інклюзивний майданчик: ми перевірили умови play_circle_filled photo_camera 18:00 У Тернополі ремонтують заїзну кишеню на зупинці «Київська (до центру)» 17:20 НБУ збільшив валютні ліміти: що зміниться 16:50 У Чорткові на кладовищі облаштовують меморіал загиблим борцям за волю України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up