Передумали: опалення планують знову включити, а чи потрібно було відключати? (ОПИТУВАННЯ)

Передумали: опалення планують знову включити, а чи потрібно було відключати? (ОПИТУВАННЯ)

Уже з 13 квітня батареї стали холодні і в домівках місцевих жителів, і в комунальних закладах. Це викликало хвилю невдоволення. Тепер у міськраді надумали включити опалення, як думаєте, чи потрібно було його взагалі відключати, якщо за прогнозом синоптиків, і так зрозуміло - надворі буде холодно?! Діліться думками у коментарях

У вівторок, 13 квітня, на території Тернопільської міської територіальної громади завершився опалювальний період для житлових будинків, лікувальних закладів, загальноосвітніх шкіл, закладів дошкільної освіти та інших споживачів теплової енергії громади.

У повідомленні міської ради йдеться, що при відключенні опалення врахували отриманий прогноз погоди від Українського гідрометцентру, мовляв, показники середньодобової температури повітря на найближчі дні будуть вищі, ніж +8 градусів. Але прогноз змінився.

Читайте також: Батьки обурені: чому діти змушені мерзнути у школах та садках. Чи повернуть тепло в навчальні заклади?
 

З 14 квітня погода різко погіршилась, температура опустилась до рівня +1 +4. За прогнозами синоптиків, тепла на вулиці скоро чекати не слід.

А невже перед тим, як виключати опалення, не можна було звернути увагу на те, що погода погіршиться?!

Як гадаєте, чи було вірне рішення відключати опалення? У вас індивідуальне опалення чи централізоване? Чи холодно у квартирі?

Опитування

Чи холодно у ваших домівках?

Як повідомили у міськраді, у Тернополі відновлюють теплопостачання. Ддо окремих будівель тепло надходитиме уже сьогодні впродовж дня, а повноцінно теплопостачання відновиться 16 квітня (з 00.00 год.).

Варто зазначити, нарахування на спожите 15 квітня теплопостачання не здійснюватиметься.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (23)
  • Larisa Harychyk
    А МІСЬКА РАДА СПОЧАТКУ РОБИТЬ А ПОТОМ ДУМАЄ ТИМ НА ЧОМУ СИДИТЬ
  • СТУГНА П
    Та відключили опаленн спеціально щоб люди голосували за петицію ІО . Надал ,що думає ,що всі люди з старих будинків підключаться ІО до старих мереж і буде їм благо та хер то правда . Спихнуть на людей все і переробку стояків і документацію і ГРП,і вентиляцію і все ,що може бути . Котли призначені для котеджів і приватних будинків ну аж ніяк не для багатоповерхівок . Треба лобіювати індивідуальні теплові пункти ,а не порохові бочки в кожній квартирі .
  • Natalya Bazaliyska
    не пишіть дурниць.платилося завжди за ті дні коли гріли батареі.маєте платіжки і звірте.саме більше потерпає перший поверх.в хаті дубар.але думок багато і побажань.
  • Юра Гевко
    Більше трахайтесь і тоді буде тепліше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up