Передумали: опалення планують знову включити, а чи потрібно було відключати? (ОПИТУВАННЯ)

Передумали: опалення планують знову включити, а чи потрібно було відключати? (ОПИТУВАННЯ)

Уже з 13 квітня батареї стали холодні і в домівках місцевих жителів, і в комунальних закладах. Це викликало хвилю невдоволення. Тепер у міськраді надумали включити опалення, як думаєте, чи потрібно було його взагалі відключати, якщо за прогнозом синоптиків, і так зрозуміло - надворі буде холодно?! Діліться думками у коментарях

У вівторок, 13 квітня, на території Тернопільської міської територіальної громади завершився опалювальний період для житлових будинків, лікувальних закладів, загальноосвітніх шкіл, закладів дошкільної освіти та інших споживачів теплової енергії громади.

У повідомленні міської ради йдеться, що при відключенні опалення врахували отриманий прогноз погоди від Українського гідрометцентру, мовляв, показники середньодобової температури повітря на найближчі дні будуть вищі, ніж +8 градусів. Але прогноз змінився.

Читайте також: Батьки обурені: чому діти змушені мерзнути у школах та садках. Чи повернуть тепло в навчальні заклади?
 

З 14 квітня погода різко погіршилась, температура опустилась до рівня +1 +4. За прогнозами синоптиків, тепла на вулиці скоро чекати не слід.

А невже перед тим, як виключати опалення, не можна було звернути увагу на те, що погода погіршиться?!

Як гадаєте, чи було вірне рішення відключати опалення? У вас індивідуальне опалення чи централізоване? Чи холодно у квартирі?

Опитування

Чи холодно у ваших домівках?

Як повідомили у міськраді, у Тернополі відновлюють теплопостачання. Ддо окремих будівель тепло надходитиме уже сьогодні впродовж дня, а повноцінно теплопостачання відновиться 16 квітня (з 00.00 год.).

Варто зазначити, нарахування на спожите 15 квітня теплопостачання не здійснюватиметься.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (23)
  • Larisa Harychyk
    А МІСЬКА РАДА СПОЧАТКУ РОБИТЬ А ПОТОМ ДУМАЄ ТИМ НА ЧОМУ СИДИТЬ
  • СТУГНА П
    Та відключили опаленн спеціально щоб люди голосували за петицію ІО . Надал ,що думає ,що всі люди з старих будинків підключаться ІО до старих мереж і буде їм благо та хер то правда . Спихнуть на людей все і переробку стояків і документацію і ГРП,і вентиляцію і все ,що може бути . Котли призначені для котеджів і приватних будинків ну аж ніяк не для багатоповерхівок . Треба лобіювати індивідуальні теплові пункти ,а не порохові бочки в кожній квартирі .
  • Natalya Bazaliyska
    не пишіть дурниць.платилося завжди за ті дні коли гріли батареі.маєте платіжки і звірте.саме більше потерпає перший поверх.в хаті дубар.але думок багато і побажань.
  • Юра Гевко
    Більше трахайтесь і тоді буде тепліше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:00 Тернопільщина втратила Героїв Ярослава Стеця, Дмитра Петручока та Олександра Прунова 08:55 На Кременеччині рятувальники визволили сімох людей із зони підтоплення photo_camera 08:00 На Тернопільщині планують запровадити єдиний церемоніальний стандарт поховання Героїв 22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up