Що розказав Гройсману міський голова Тернополя

Що розказав Гройсману міський голова Тернополя
  • Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман очолив підсумкове засідання Ради регіонального розвитку Тернопільщини, яке відбулось 19 березня. 
  • Під час Ради обговорили основні здобутки та плани регіону.
  • Сергій Надал розповів, як реалізовується реформа децентралізації в Тернопільській міській територіальній громаді. 

На початку виступу міський голова Тернополя наголосив, що підтримує реформу децентралізації в Україні і пишається тим, що Тернопіль став першим обласним центром, який створив територіальну громаду. 

- Новітнє магдебурське право здатне відродити Україну, як у свій час відродило після чорних століть середньовіччя, - підкреслив Сергій Надал. - Звичайно, варто говорити про те, що є певні проблеми, певні труднощі, але я думаю, що це є проблеми росту, які будуть усунуті. Сьогодні фінансові стосунки між центром і громадами мають бути чіткими і прозорими. Є необхідність справедливо врегулювати правила взаємних розрахунків між громадами. Усунути правові колізії, зокрема,  у сфері охорони здоров'я і освіти. Зробити це варто в першу чергу заради того, щоб не дозволити різного роду популістам дескредитувати саму ідею децентралізації. 

Читайте також: "Найголовніше, що рішення приймали люди": Тернопіль офіційно став центром ОТГ

Серед основних здобутків, якими пишається новостворена МТГ, Сергій Надал назвав зростання надходжень до міського бюджету та інвестицій в економіку міста та  розвиток підприємництва.

- Ми бачимо позитивну динаміку протягом всіх років збільшення кількості суб'єктів підприємницької діяльності. Як наслідок - збільшення кількості працюючих осіб, що автоматично підвищує зайнятість населення та збільшує надходження до бюджету Тернополя та Тернопільської територіальної громади, - сказав міський голова. 

Похвалився Сергій Надал і впровадженням нової транспортної мережі міста та соціальними картками Тернополянина. 

В свою чергу Прем'єр-міністр відзначив назву "Файної карти" та сказав, що вона співзвучна із баченням "Файного міста Тернопіль". 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (4)
  • Анонім
    No problem!
  • Анонім
    Розказав,що все пучком:)
  • 999
    та щоб ви поздихали ти надал та твій гройсман  довели людей до зубожіння люди масово залишають місто і втікають за кордон  бо вже  це бидловство іхамство не можна терпіти  скоро і тобі надал прийде кінець
    зоя reply 999
    яке зубожїня купа роботи на кожному кроцї ви все плачете всї двори забитї машинами нї пройти не проїхати  в кожному супермаркетї все грибуть ї нїхто не дивиться на цїни ще бог накаже бїднї лядащї ї пияки
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Чортківському районі відкрили Алею Віри і Надії photo_camera 20:02 Новий міністр оборони — нові вимоги: у Тернополі тривають протести проти корупції та за ключові реформи photo_camera 19:02 «Дякую Богу, що вона жива»: Софійка мріє знову ходити. Що вирішив суд у справі про ДТП 18:17 Росія атакувала Житомир реактивними дронами: є загиблі і постраждалі (оновлене) Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 18:10 Розшукують зниклу 87-річну жительку Чорткова 17:45 Масове отруєння на Тернопільщині: у 16 учасників тренувальних зборів виявили кишкову інфекцію 17:00 Кровомобіль знову вирушив на фронт 16:30 Понад 7,5 млн гривень спрямували на ремонти тернопільських шкіл та дитсадків 16:00 За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині 15:30 Обрали голову Шумського районного суду і суддю-спікера 14:37 Із російського полону повернулися четверо жителів Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 14:25 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 19 серпня) 14:22 Зеленський звільнив заступницю голови Офісу Президента Мудру 14:05 Дитина ледь не впала у траншею: у центрі Тернополя перевіряють будмайданчик 13:42 Рада призначила міністром оборони Євгена Хмару 13:14 Рада підтримала призначення Андрія Сибіги міністром закордонних справ України 13:04 Операція «Форест Гамп»: НАБУ розкрило деталі схеми зі 150 млн гривень застави у справі «Мідас» 12:17 Підозрюваного у смертельному побитті 87-річної бабусі взяли під варту 11:54 Масштабна ДТП біля Центрального ринку: зіткнулися вісім транспортних засобів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up