В міській раді пояснили, чому на Театральному майдані атракціони дорожчі, ніж у парку

В міській раді пояснили, чому на Театральному майдані атракціони дорожчі, ніж у парку
  • Чому в парку за карусель "Автодром" беруть 20 грн, а на Театральному майдані - 65? - цікавиться тернополянка. 
  • Немалі ціни на атракціони у "Зимовому містечку" пояснюють тим, що це приїжджий парк атракціонів і витрати на їх доставку, монтаж та експлуатацію більші. 

- Мій син дуже любить кататись на каруселі "Автодром", - каже тернополянка пані Ольга. - В парку Топільче влітку катались на ній за 20 гривень. Кілька днів тому проходила повз атракціони на Театральному майдані і звернула увагу на ціни. Щоб покататись на машинці, потрібно заплатити 65 гривень. Ціни на інші атракціони більш-менш нормальні, але все одно дорожчі, ніж в парку. "Автодром" - улюблений атракціон моєї дитини. Тому, якщо ми підемо до новорічної ялинки, доведеться розкошелитись. Чому такі різні ціни? Чи це до свят спеціально, чи причина в тому, що вони на Театральному майдані? 

І справді ціни на атракціони, які розмістили в "Зимовому містечку" на Театральному майдані, немалі. Та сама карусель "Автодром", про яку говорить жінка, і справді обійдеться в  65 грн. Трохи дешевший атракціон "Лавка" - 60 гривень. За дитячий манеж - 35 грн.  За каруселі "Бджілки", "Дитячий потяг", "Мала ланцюгова карусель" доведеться заплатити близько 30 грн.  За 15 грн можна покататись на  каруселях "Вертоліт" та "Гусениця".

Також, "Зимовому містечку" є атракціони для дорослих: "Клоун", у якому три хвилини катання вартує 15 гривень. 

Читайте також: Сім нових атракціонів поставлять на головній площі Тернополя

Директор комунального підприємства "Туристично-інформаційний центр" Тарас Ковальчук пояснює, що ціна на каруселі в парку та на Театральному майдані відрізняється через те, що вони різні.

- За атракціони в парку і на Театральному майдані відповідають різні організації, - каже Тарас Ковальчук. - В парку вони стоять стаціонарно і питання ціноутворення - до управління парків. На майдані - ми запросили парк атракціонів. І це зовсім інші атракціони і витрати на їх доставку, монтаж та експлуатацію зовсім інші, через це і вища ціна. 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (20)
  • Anonymous
    Вихід тут простий. Потрібно просто бойкотувати ті атракціони. Малечі, звичайно, буде то тяжко пояснити, але тварюк потрібно наказувати, і найкраще гривнею. От постоять вони без нікого з місяць, тоді може й задумаються. Хоча, чим би думати там було...
  • Всеволод
    Хоча би щось приємне зробила Міська влада ТЕРНОПОЛЯНАМ під  НОВИЙ РІК !!! Завжди все гірше та гірше! Навіть  на ДІТКАХ наживаються, на їх маленьких бажаннях. Чому Ви не організуєте для ДІТОК доступні ціни? Щоб Вас люди згадали ДОБРИМ СЛОВОМ!
  • Наталка Томченко
    Яка вам різниця скільки коштують ці відра? Невже в цей металобрухт ви посадити свою дитину? Трупа нового захотіли?
  • Володимир Кульба
    Здирники, я чисто принципово на такий атракціон не поведу дітей. Якщо так зробить кожен, тоді на другий рік буде або дешевше, або не приїдуть)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:02 Громади розповідають, де є пункти підзарядки. А в Тернополі таких немає 18:00 Юна дизейнерка з Тернополя Катерина Репак здобула перемогу на конкурсі у Відні 17:32 Скільки часу у вас немає електрики? І яка ситуація з опаленням та водою (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ) 17:00 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 лютого: введено критичні обмеження Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 16:00 Селище Дружба на Тернопільщині можуть перейменувати 15:00 Відео з місця аварії на Микулинецькій: рятували жінку, яка потрапила під колеса авто 14:03 Електрики у частини тернополян немає від ночі. А що з водою та теплом? 13:06 «Відбивала» чоловіка на Infinity Q50 від патрульних і ТЦК. Як суд покарав тернополянку 12:04 Під нічну атаку потрапили підстанції та повітряні лінії — основа енергомережі 11:00 Крижаний дощ та ожеледиця: водіїв попередили про небезпеку 10:00 Тернопільщина втратила Героїв Володимира Николина та Анатолія Василька 09:00 Під ударом західні області: росія масовано обстріляла Україну ракетами та дронами 04:16 У повітряному просторі Тернопільщини фіксували ракети: що відомо про нічну масовану атаку 22:00 Шлюб з 14 років: скандальну норму вилучили з законопроєкту 21:00 На річці Стрипі у Бучачі зимують дикі качки: що варто знати мешканцям 20:01 Зруйновані будівлі та згоріле обладнання: як бізнесу Тернополя застрахувати своє майно та які компенсації доступні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up