Десятеро дітей з табору у Скоморохах потрапили до лікарні

Десятеро дітей з табору у Скоморохах потрапили до лікарні

3 серпня о 09.38 від Управління Держпродспоживслужби в Бучацькому районі надійшло повідомлення про виникнення спалаху кишкової інфекції у закладі оздоровлення ДП ОК «Лісовий», що в селі Скоморохи Бучацького району. 

 

Дата першого захворювання - 2 серпня. Кількість хворих станом на 4 серпня – 10 дітей. Усі госпіталізовані в інфекційне відділення Бучацької ЦРКЛ. Діагноз попередній - гострий ентероколіт. Джерело збудника інфекції, обставини, що сприяли виникненню спалаху - з’ясовують.

3 серпня розпочато проведення спільного епідрозслідування  фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області, управління Держпродспоживслужби в Бучацькому районі та Бучацького відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України». 03.08.2017 р. в 10.00 год. здійснено виїзд у вогнище та розпочато проведення заходів в ньому, зокрема, на харчоблоці ДП ОК «Лісовий» відібрано 2 взірці харчових продуктів: масло, сир твердий, 5 яєць курячих, вафлі «Ронні», 8 добових проб, обстежено 17 контактних дітей і 11 працівників харчоблоку. Окрім цього, відібрано 2 проби питної води з розподільчої мережі закладу і воду зі ставка.

Керівнику закладу підготовлено та вручено розпорядження  про призупинення роботи харчового блоку до закінчення епідрозслудування спалаху, та про те, щоб розпочати оздоровлення дітей 4 зміни (яке мало б розпочатися 08.08.2017) після закінчення епідеміологічного розслідування спалаху. Проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів та лабораторних досліджень триває.

На даний момент діти вживають безпечні в епідеміологічному відношенні продукти харчування. Кількість хворих не збільшується, Стан здоров`я дітей - задовільний.

Відомо, що усі захворілі діти вживали продукти харчування, придбавши їх у торговій точці неподалік оздоровчого табору, яка здійснювала свою діяльність незаконно. Щодо незаконної діяльності цього закладу направлено звернення до ГУ Національної поліції в Тернопільській області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:00 Жителька Тернополя заявила про зникнення сестри з Івачева Долішнього 16:17 В аварії на Чортківщині постраждав 77-річний водій 15:48 На Микулинецькій зіткнулися Hyundai та Opel 15:33 На Лесі Українки встановили новий дитячий майданчик Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 14:37 Росія завдала ракетного удару по Київщині: кількість загиблих і постраждалих зросла (оновлене) 14:05 Ракетний удар знищив 410 тисяч шкільних підручників: діти можуть залишитися без книг до 1 вересня 13:29 «У чому річ — один Господь знає»: Лемішку не обрали директором філармонії 13:00 В Україні продовжили мобілізацію і воєнний стан ще на 90 днів 12:32 Через борг у 243 тисячі гривень прокуратура вимагає повернути громаді понад 91 га водного фонду 12:00 «Все наше життя перетворилося на попіл»: родина з Почаєва втратила майже все у нічній пожежі 11:20 20-річній тернополянці загрожує до восьми років в'язниці за крадіжку парфумів 10:45 15-річний мотоцикліст потрапив у аварію на Тернопільщині та отримав травми 10:15 Священник-блогер Олексій Філюк потрапив в шахрайську пастку. Приходять десятки посилок, яких не замовляв play_circle_filled 09:34 Росія вдарила по Ізюму КАБами, зруйноване відділення «Нової пошти» 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Едуарда Антипенка, якого понад три роки вважали зниклим 08:00 У приватному пансіонаті на Тернопільщині виявили численні порушення прав людини 22:00 Перевірка здоров'я для 40+: Тернопільщина — серед лідерів в безоплатних медоглядах play_circle_filled 21:00 Чортків і Сатанів готують сюрприз для туристів: вже скоро презентують спільний квиток 20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up