Діти-сироти розмальовували фарбами тернопільські автомобілі

Діти-сироти розмальовували фарбами тернопільські автомобілі
Активісти тернопільського автоклубу допомогли діткам поприбирати територію дитбудинку, а потім вирішили влаштувати їм невелике свято. Діти розмальовували фарбами авто водіїв та отримали подарунки.

- Ми - члени громадської організації "Автомобільного клубу "Стрітер Тернопіль", вирішили хоча б чимось допомогти дитячому будинку, - розповідає активіст Олександр Шейбсак. - Після розмови з директором закладу Володимиром Долинним ми зрозуміли чим реально допоможемо.

Оскільки незабаром день Св. Миколая, а територія обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку становить 1,3 га. Активісти розуміли, що дітям самотужки дуже важко прибрати стільки листя, тому вирішили їм допомогти.

Previous Next

- Ми приїхали у дитячий будинок. Там разом з директором і дітками - було 12 хлопчиків і 5 дівчаток, почали прибирати, - продовжує пан Шейбсак. -   На жаль, часу було не багато, тому ми прибрали не всю територію, але діти попрацювали добре і ми вирішили трошки їх порадувати.

Водії заздалегідь купили фарби і пензлики та запропонували дітям розмалювати їхні авто. Активіст каже, що діти були здивовані і трішки боялись малювати, але, коли спробували, то не могли відірватись.  

Previous Next

- Після спільної роботи і гарно проведеного часу, ми подарували дітям декілька ящиків яблук. Адже дітям потрібні вітаміни, - говорить чоловік. - А дівчаткам презентували парасольки. Це не була акція, це не був піар, просто стало шкода дітей. Там всі сироти. Ми вирішили, що допомагатимемо їм постійно в міру своїх можливостей. Також хлопчики нам зробили виклик на футбол і настільний теніс. Тому готуватимемось. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Костик Володимир
    Молодці!!!!!
    Анонім reply Костик Володимир
    спасибі!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 «Колись ти оберігала мене, а нині я захищаю тебе»: військові 50-ї окремої артилерійської бригади вітають матусь зі святом play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Юрія Фарботу і Володимира Галунку 20:45 Тернопільська «Нива» зазнала розгромної поразки від «Фенікса-Маріуполь» play_circle_filled 20:10 Тернопільські школярі представили Україну в Римі та обмінялися прапорами з президенткою Європарламенту photo_camera Від читача 11:18 вчителька Наталя Перехрист пройшла конкурсний відбір і увійшла до експертної ради за напрямом Гранти Президента України для молоді 20:00 Пропонують зарплати до 300 тисяч: добірка вакансій з бронюванням на Тернопільщині 19:00 До майже 7 000 гривень за квиток: скільки коштує доїхати автобусом з Тернополя до країн Європи 18:00 У ветеранському чемпіонаті Тернопільщини виступатиме рекордна кількість команд 17:02 У Тернополі вперше відбувається обласний конкурс скрипкового мистецтва імені Ренати Дзігасової 16:00 Біля автовокзалу в Тернополі небайдужі врятували сімох цуценят play_circle_filled 15:25 Обрали голову Борщівського районного суду 14:20 Зміни до бюджету-2026: куди спрямують кошти у Тернополі 13:19 На дамбі Тернопільського ставу планують встановити камери автоматичної фіксації швидкості 13:00 У Дністровському каньйоні освятили хрест біля джерела святого Григорія та облаштували місце відпочинку 12:08 Добивав ногами і залишив на дивані: у Борщеві чоловік мало не помер після застілля 11:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 9-10 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up