«Добре, що ніхто не постраждав»: у парку «Сопільче» величезне дерево впало на міст

«Добре, що ніхто не постраждав»: у парку «Сопільче» величезне дерево впало на міст
  • На міст у парку «Сопільче» впало дерево. Таку інформацію вночі 19 червня до редакції «20 хвилин» повідомила читачка Марічка.
  • Чи є постраждалі, що стало причиною надзвичайної ситуації – дізнавалися журналісти «20 хвилин».

Зі слів читачки Марічки, внаслідок падіння дерева на міст, майже не можна було дістатися сходами, що ведуть до будинку культури «Березіль». Також дівчина наголосила, що спецслужби на місці не працювали. 

Вже ліквідували наслідки

За коментарем журналісти «20 хвилин» звернулися до директора комунального підприємства «Об'єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» Миколи Ткача. Чоловік повідомив, що про ситуацію дізнався ще вночі 19 червня, а ось ліквідовували наслідки вже о 08.00 20 червня.

— Впала не гілка, а велике дерево верби. Що саме стало причиною – невідомо. Ми регулярно обстежуємо зелені насадження і ніяк не думали, що ця верба може впасти. Дерево не має ознак гнилі чи сухості. Певно, не витримало шквального вітру, — каже пан Микола. — Та головне – всі живі, ніхто не постраждав під час руйнування верби. Лише частково був ускладнений рух до БК «Березіль».

Відео дня

Також у комунальному підприємстві «Об'єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» наголосили, якщо люди побачили несправності або наслідки негоди, які обмежують рух парком чи можуть завдати шкоди – варто повідомляти адміністрацію.

Зокрема, ви можете задзвонити на цілодобову гарячу лінію: 15-80 або звернутися до працівників, які відповідають за атракціони, які повідомлять керівництву.

Нагадаємо, нещодавно у парку «Сопільче» відремонтували міст з дірками.

Читайте також:

У тернопільському гідропарку «Сопільче» відкрився зоокуток

Знаки обмеження швидкості для велосипедів і самокатів у «Сопільче»: що про них треба знати?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Вова Иглинский

    Обманюють завжди. ))

keyboard_arrow_up