Дружини та діти загиблих учасників АТО зможуть їздити безкоштовно в маршрутках і тролейбусах

Дружини та діти загиблих учасників АТО зможуть їздити безкоштовно в маршрутках і тролейбусах
  • До списку пільговиків, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, додали дружин та дітей загиблих військовослужбовців.
  • Таке рішення прийняли на виконкомі міської ради в середу, 22 листопада. 

-Згідно закону право на безкоштовний проїзд мають певні категорії осіб, - пояснює начальник управління соціальної політики Володимир Сулима. - Ми затвердили перелік цих категорій. Але добавили осіб, які згідно законодавства не мають такого права. Це дружини та діти загиблих в АТО, яким право на пільговий проїзд надається за рахунок коштів з міського бюджету. 

Увесь список пільгових категорій можна переглянути тут. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    ті гандони не хочуть учасників бойових дій возити, вимахуються постійно. хоч може будуть з повагою до дітей і дружин захиблих відноситись.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 Ремонтують дорогу на трьох вулицях у Тернополі: що треба знати про рух транспорту 09:50 Чи з'являться повістки у Дії: відповідь Мінцифри 09:47 ТОП СТО Тернополя: автосервіси, ТІР-сервіси, кузовний ремонт та детейлінг (партнерський проєкт) 09:15 Фінал гучної справи: Верховний Суд остаточно засудив Ігоря Гайдука до восьми років ув'язнення Від читача 17:18 Разом заради ветеранів: на Тернопільщині відбувся міжрегіональний форум 09:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Богдана Мовчанюка та Дмитра Погорєлова 08:00 На міжнародній дорозі неподалік Тернополя розпочали ремонт 22:05 П’яний водій в’їхав в припарковане авто на Дружбі 21:50 Україна — Швеція: хто переможе у важливому матчі відбору до чемпіонату світу-2026 з футболу (голосуйте) 21:00 Не могла говорити три тижні: львівські медики повернули голос 24-річній тернополянці 20:01 «Моє небо впало і розбилося…»: дружина загиблого Володимира Брославського поділилася спогадами про захисника 19:00 Хтось на фронт, хтось у декрет. Чому за три роки винних у сліпоті 22 пацієнтів лікарні так і не покарали 18:17 Вчителька тернопільської школи №23 отримала премію Global Teacher Prize Ukraine play_circle_filled 17:25 Огірки по 190, виноград по 295: ціни на тернопільському ринку в березні 16:47 На Тернопільщині у найближчі вихідні варто очікувати дощі 16:20 Аварійні роботи: у двох громадах Тернопільщини можливі відключення світла 15:45 Шахрайська схема на майже шість мільйонів: до суду передали справу адвоката з Тернопільщини 15:20 Нацгвардійці в Тернополі отримали нагороди з нагоди професійного свята 14:37 У суді почали розгляд справи про підпал суперниці на Бережанщині. А що з дітьми? 14:04 Скандал з незаконною будівлею в центрі Чорткова: за рішенням суду мають знести
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up