У Тернополі щосереди відбуваються зустрічі для літніх людей

У Тернополі щосереди відбуваються зустрічі для літніх людей
 • Перекажіть своїм літнім батькам, дідусям і бабусям — зустрічі відбуваються щосереди о 13:00 вул. Київська 7В.
 • Вхід вільний.

Зустрічі для літніх людей від Соціальної ініціативи «Єднання поколінь» відбуваються щосереди. Про це повідомляють на їхній сторінці в соцмережі.

Цього року літні тернополяни уже змогли відвідати патріотичну імпрезу до Дня Соборності, співали колядки та мали зустрічі з творчими людьми Тернополя.

— Чому Єднання поколінь? Бо спілкування надихає, викликає посмішку, — переконані її учасники і організатори. — Створюємо атмосферу затишку, тепла, комфорту для тих, хто потребує!

Відео дня

Зустрічі відбуваються щосереди о 13:00 вул. Київська, 7 В. Вхід вільний.

Довідка

Соціальна ініціатива «Єднання поколінь» стартувала 2 жовтня 2017 року в КП ім. Довженка, що на просп. Злуки. Це можливість бути активним та мати багато друзів, зазначають її організатори. Людей поважного віку Тернополя запрошують на щотижневі тематичні зустрічі, лекції про важливі речі, концерти, зустрічі з громадськими діячами та відомими творчими людьми, перегляд фільмів, майстер-класи, консультації спеціалістів та для спілкування з учасниками ініціативи.

Читайте також

Нові знання і "ліки" від самотності: що цього року організовують для тернополян поважного віку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (13)
 • Пикачу Пикачушечка Пикачу Пикачу

  По всій нашій державі Україні ніколи і нізащо не будуть вимикати і економити світло бо, такого ніколи і нізащо не буде і крапка. Я, все сказав абсолютно вірно і зрозуміло! Крапка.
 • Пикачу Пикачушечка Пикачу Пикачу

  Ніколи і нізащо не будуть вимикати і економити світло ніхто і ніколи і нізащо не буде по всій повністю Вінницькій Області і по всій повністю Вінниччині і в моєму рідному місті Бар там де я народився і там де проживаю! Бо, такого ніколи і нізащо не буде і, крапка. Я, все сказав ніхто нізащо і ніколи не буде економити світло і вимикати бо, такого ніколи і нізащо не буде і крапка. І, тут я все абсолютно вірно сказав! Крапка.
 • Пикачу Пикачушечка Пикачу Пикачу

  Я, сказав вам все зрозуміло! Увімкніть повністю по всій Вінницькій Області світло і більше його ніколи і нізащо не вимикайте ніколи і крапка. Я вам все сказав!
 • Пикачу Пикачушечка Пикачу Пикачу

  То я вже буду на вас злий і дуже датований! Такщо негайно увімкнули світло по всій повністю Вінницькій Області доки ще не пізно! Я все вам сказав і крапка.

keyboard_arrow_up