"Дякую медикам за життя": знані тернополяни привітали лікарів оплесками (ВІДЕО). Приєднуйтесь

"Дякую медикам за життя": знані тернополяни привітали лікарів оплесками (ВІДЕО). Приєднуйтесь
  • 21 червня в Україні відзначають День медичних працівників. 
  • За нелегку щоденну працю, яка рятує життя, ми дякуємо лікарям та всьому персоналу закладів охорони здоров'я. На підтримку медиків у соцмережах запустили флешмоб. До привітань долучились і тернополяни. 

Флешмоб вдячності українським медикам за життя запустили у соцмережах у квітні цього року, щоб вшанувати роботу лікарів, які борються з пандемією коронавірусу.

Читайте також: В Україні виявили 841 хворого на Covid-19 за добу, зафіксовано 9 летальних випадків. Дані по областях

- Цей проєкт - відображення ставлення та бачення того неоціненного, що кожного дня роблять лікарі, щоб захистити нас. За те добро, що вони продукують у світі, щоб простягнути всім нам руку допомоги. Це моя позиція в той час, коли багато хто їх недооцінює та критикує, а вони все одно готові стояти на стражі нашого життя. Заради нас самих. Навіть тоді, коли ми самі зраджуємо собі та своєму здоров’ю, - зазначають засновники акції, як передає видання "ШоТам".

Читайте також: "Ти один в цій боротьбі - не воїн": тернопільські хірурги вперше провели специфічну операцію"

Для того, щоб подякувати лікарям, вам треба просто аплодувати. Можна зовсім без слів. 

Приєднуйтесь до флешмобу і ви. Публікуйте у соцмережах відео із оплесками та залишайте хештег #дякую_лікарям.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олег Лучків
    Хабарники задроти
  • Дончак Ксенія
    А де реальні зірки Тернополя?
    Лідер гурту СКАЙ?
    Притула? Зозуля?
  • Sergei Slavik Senyk
    Ще по хлопати яку суму хабару беруть на лапу за дітей......Молодци Тернопіль
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 У Теребовлянській лікарні працюватиме магнітно-резонансний томограф за 34 млн грн 11:00 Куди піти в Тернополі 13 – 14 червня: театр, концерти та події вихідних 10:00 Присвятила життя порятунку людей: перестало битись серце лікарки з Кременця Алли Шупіченко 09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 22:00 У Тернополі влітку працюватимуть два луна-парки 21:30 Галицький камерний оркестр виступить із благодійним концертом у Тернополі 21:04 Молилася і монахів просила молитися. Як мати на Тернопільщині три роки чекала сина з полону 20:30 У парку «Здоров’я» облаштовують інклюзивний дитячий майданчик 20:04 «Витискали очі, коли затримували й пхали в авто». Як коментують конфлікт із ТЦК у Тернополі play_circle_filled 19:01 Після скарг на порушення прав громадян в Тернопільському ТЦК спецпрокуратура відкрила кримінальне провадження 18:00 У ПриватБанку понад 6 годин не працюватимуть ні карти, ні банкомати 17:30 Черешня майже по 300, а персики по 120: огляд цін на літні фрукти в супермаркетах Тернополя photo_camera 16:44 Затримання 37-річного підполковника ТЦК з Підволочиська: чим багатий і що про нього відомо 15:48 Бесага залишив крісло головного архітектора Тернополя. Він не раз потрапляв в епіцентр скандалів 15:17 У Тернополі викрили лікарів та завідувачку відділення на схемі з оформлення інвалідності 14:22 У Тернопільському ТЦК утримували людей з інвалідністю та психічними розладами 14:00 Уряд запускає нову програму для відновлення постраждалих від обстрілів підприємств у межах «5-7-9» 13:45 Тернопільська «Посмішка» здобула нагороди міжнародного фестивалю в Італії 13:00 247 аварій за місяць: у поліції Тернопільщини назвали три основні причини ДТП
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up