"Гаряча вода б'є фонтаном": на "Дружбі" прорив водогону, пів міста лишилося без води

"Гаряча вода б'є фонтаном":  на "Дружбі" прорив водогону, пів міста лишилося без води
  • Про те, що на мікрорайоні "Дружба" стався прорив водогону, редакцію повідомили читачі. Зранку 28 лютого ріки гарячої води текли узбіччями дороги на Об'їзній.
  • Мікрорайони "Дружба", "Східний" та "Бам" залишились без водопостачання, кажуть тернополяни. 

- На Будного аварія в мережі водопостачання, - каже тернополянка Тетяна. - Там справжній потоп. Гаряча вода б'є фонтаном з труби.  На "Дружбі" та "Східному немає води. 

Пів Тернополя без води залишилось ще з 8.00 ранку. 

Про те, що вода рікою тече по узбіччі дороги на Об'їзній неподалік с. Петриків, тернополяни пишуть у соцмережах.

Як стало відомо, аварія сталась на одному з двох водогонів, що забезпечують водопостачання на масиві "Дружба". 

У підприємстві пояснили чому води немає і на інших мікрорайонах.

- Система водопостачання пов'язана, - кажуть у прес службі КП. До локалізації аварії воду подавали одним насосом. З низьким тиском, бо так вимагає технологія. Відповідно - впав тиск на Східному й Сонячному. Зараз водопостачання має бути віднвлено. 

У КП "Водоканал" повідомляють, що місце пошкодження знайдено й локалізовано. Водопостачання вже відновили, але з низьким тиском.

- Вода на "Дружбу" й у Кутківці подається одним водогоном, - повідомляють у прес-службі "Водоканалу". - Наразі - із низьким тиском, бо різко його не можна підвищувати. Упродовж трьох годин тиск нормалізується.

 У підприємстві кажуть, що на "Дружбі" нормальне водопостачання відновлять найближчим часом. Про усі зміни читайте згодом. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (27)
  • Галина Малевська
    Та добре,що вже підняли тарифи тишком-нишком вже 27 грн.куб.води,вже за лютий получимо розрахунки.
  • Наталя Кобзар
    Уже 15:53 а з кранів надалі тече рідина невідомого кольору😠
  • Сергій
    На вул.Довженка теж не було води. зараз вже появилась брудна рідина, яку водою не назвеш. Це вже втретє за цей місяць відключення води на вул.Довженка. Попередні рази, після дзвінка у  "Водоканал" повідомили- в нас планове підключення. На запитання чому не попередили мешканців- кинули трубку. води не було близько 14 год. На ранок слідуючого дня знов відключили воду. При цьому , ніхто не попереджав про відключення води. За що я повинен платити? З крану тече рідина, не схожа на питтєву воду, ще й відключають коли їм захочеться.
  • Denis Smitt
    тепер і розпишуть вартість води на мікрорайон "дружба" ото люди втішаться
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:15 Звільнений з полону військовий з Тернополя отримає 50 тисяч гривень 14:40 У Бережанській громаді зупинили автопоїзд із деревиною з підробленими документами 14:21 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 24 червня) 14:10 В аваріях на Тернопільщині травмувалися троє людей Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 13:45 Нову підозру отримав вже колишній головний архітектор Тернополя 13:20 39 полеглих захисників з Тернопільщини стали почесними громадянами області посмертно 12:50 ТОП-7 питань про шкільну реформу: екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв 12:45 Хотів купити талони на пальне, але втратив гроші: мешканець Тернопільщини став жертвою шахраїв 12:11 У Тернополі чоловік попросив телефон «подзвонити» й утік із ним 11:31 Петро Васько — новий депутат Тернопільської обласної ради 10:55 Десятьох учасників наркобізнесу викрили на Тернопільщині. Що відомо? 10:38 87 гривень за куб води і стоків — затвердили новий тариф у Тернополі 10:35 На дамбі Тернопільського ставу зріжуть вісім каштанів. Чому? 10:10 На Тернопільщині вже задекларували 365 одиниць зброї. Як її узаконити? 09:22 На Злуки через пожежу евакуювали 20 людей: у квартирі, яка горіла, була 10-річна дитина play_circle_filled 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Олександр Попілевич, Сергій Табаркевич та Леонід Павлюк 08:00 Івана Купала чи Івана Хрестителя? Яке свято відзначають 24 червня та що заборонено робити у цей день 22:00 Шкільні обіди для усіх учнів будуть безоплатними з 1 вересня: скільки коштів виділили 21:00 Традиції, що оживають у фарбах і дереві: жителька Копичинців створює авторські підсвічники та декор (Партнерський проєкт) photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up