Хочуть змінити ціни на тернопільські теплоходи

Хочуть змінити ціни на тернопільські теплоходи
Встановлювати ціну на прогулянки тернопільськими теплоходами пропонують у КП "Тернопільелектротранс ". Тобто щоб тернополяни платили менше, якщо їдуть з набережної лише на Дальній пляж і більше, якщо їдуть по озері повне коло.

Наразі вартість прогулянкових поїздок тернопільськими теплоходами становить 15 грн. Вона не залежить від того, пасажир їде повне коло, чи тільки до Дальнього пляжу. Саме таким є рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради, повідомив директор КП "Тернопільелектротранс" Андрій Мастюх.

Але підприємство, на балансі якого перебувають два тернопільські теплоходи, направило до управління транспорту та зв’язку міської ради пропозиції щодо зміни рішення виконкому та запровадження чіткості.

Зокрема, пропонується прописати в рішення, що діти до 7 років їздять безкоштовно, а діти шкільного віку (від 7 до 16 років) – оплачують 50 відсотків від вартості проїзду, чого в попередньому рішення виконкому не було. Також вноситься пропозиція розмежувати рейси, щоб вартість поїздки за маршрутом: причал «Центральний» – причал «Дальній» і  «причал «Дальній» – причал «Центральний» становила 10 грн. і «причал «Центральний» – причал «Центральний» – 20 грн.

– Тобто за поїздку на Дальній пляж і повернення назад має місце економія 10 грн. З іншого боку на 5 грн. пропонується збільшити вартість проїзду до Дальнього пляжу і назад через збитковість для КП ТЕТ даних перевезень. Водночас, діти матимуть право безкоштовного проїзду, а школярі – за половину вартості, - зазначив  Андрій Мастюх. - Окрім того, потрібно пам’ятати, що утримання теплохода – це дуже дороге задоволення. Скажімо, щоб провести експертизу придатності до експлуатації одного причалу, потрібно заплати 30 тис. грн. А таких причалів на Тернопільському ставі є кілька і дійсна ця експертиза лише на 5 років. Не складно підрахувати, що цілий місяць треба заробляти теплоходам, щоб тільки повернути витрачені на експертизу одного причалу кошти, –.

За його словами, на сьогоднішній день теплоходи працюють у «мінус» 100-120 тис. грн на рік. Їх ніхто не субсидує, тому підприємству зручніше було б припини ці перевезення, звільнити працівників тощо.

– Але ніхто на це не піде, позаяк тернополяни звикли до подібних прогулянкових поїздок, відповідно всіма силами перекриваються збитки, щоб теплоходи і далі милували око городян та гостей міста, – підсумував він.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анонім
    яка збитковість? заставте оприходувати гроші з касовим апаратом і побачите прибуток. там солярки на 100 рублів на колі - то з тим шоб ше вкрасти...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті 13:09 Смертельна ДТП біля Зборова: двоє загинули, шестеро в лікарні. Затримали водія вантажівки photo_camera 12:00 Біля літньої естради у Тернополі встановили пандус: який вигляд він має 11:30 Відійшла у вічність очільниця відділу водоканалу Любов Зубчук 11:07 Юрія побили та залишили помирати на морозі: апеляційний суд залишив вироки для двох винних без змін 10:00 16,2 млн гривень спрямували на ремонти шести шкіл Тернополя : список 09:30 Помер діяч освіти та культури Тернопільщини, журналіст Степан Мацек 09:00 Тернопільщина втратила Героя Василя Грижука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up