"Кава з благодійником": благодійність - необовʼязково фінансова підтримка

"Кава з благодійником": благодійність - необовʼязково фінансова підтримка

Відтепер двічі на тиждень на сайті "20 хвилин" ви зможете дізнатись про благодійну діяльність тернопільських меценатів, волонтерів, підприємців та інших благодійників. Про особливості цієї справи вони розкажуть в рамках проекту "Кава з благодійником".

- Це проект ​від благодійного фонду MagneticOne.org, - розповідає керівник проекту "Кава з благодійником" Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів. Під час зустрічі ми говоримо про їхню діяльність, яка спрямована на допомогу іншим. А також про роль меценатства у їхньому житті. 

Детальніше про проект читайте тут

У попередній публікації про те, що таке благодійність та свою роль у цій справі розповідали підприємець, ресторатор Ігор Качмарський та підприємець, засновник кав’ярні “КармаКава” Олексій Широков. 

Цього разу своїм досвідом благодійництва діляться Сюльжетта та Віталій - власники кав'ярні "Сoffee Brand". 

- Ми досить часто організовуємо різні благодійні проекти, а також концерти, - розповідають підприємці. - В загальному понятті, благодійність - необовʼязково саме фінансова підтримка. Це може бути навчання, поради. Благодійність в тому, що люди з досвідом та стажем діляться своїми знаннями з іншими.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ольга
    Благодійністю може кожен займатись. Головне, щоб це було справді з добрими намірами, а не заради визнання
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:25 За погрози патрульним отримав підозру водій із Теребовлі 10:50 Новий універсальний спортивний майданчик відкрили на масиві «Сонячний» 10:19 У Бережанському замку знайшли два снаряди часів Другої світової 09:45 Почався новий набір поліцейських офіцерів Тернопільської громади Від читача 17:02 Загрози та відповідальність за незаконне розповсюдження зброї через Інтернет 09:07 Масована атака росії на Україну 2 червня: є жертви і постраждалі play_circle_filled photo_camera 09:00 На фронті загинув мінометник з Великої Березовиці Сергій Лесик 08:00 Ремонт мосту в Теребовлі стартує 2 червня: якими дорогами проходить об'їзд (КАРТА) 22:00 Без гарячої води будуть деякі будинки в мікрорайонах «Сонячний» та «Північний» 21:00 Антиклікбейт у дії: як заголовки будують репутацію 20:00 Місце, де народжується запашне горнятко кави: як у Тернополі працює ветеранське виробництво Rivolta 19:00 Свідки не з’явились: нове у справі про смерть однорічного Єремія в лікарні 18:05 До 13 років позбавлення волі засуджено жителя Тернопільщини за зґвалтування, розбій та крадіжки 17:30 Тернопільські флорболісти виграли «золото» на турнірі Ukraine Open 17:00 На Веселій завершили ремонт дорожнього покриття 16:34 У заповіднику «Медобори» цвіте «неопалима купина» 15:35 У Теребовлянській громаді відкрили поліцейську станцію 14:50 Стартував прийом заявок на конкурс малих грантів-2026 для реалізації локальних проєктів у форматі корпоративного волонтерства від «Контінентал» (новини компаній) 14:30 Помер багаторічний керівник науково-дослідної частини ЗУНУ Валерій Письменний 14:00 В «е-Тернопіль» і на Порталі мешканця запрацювали електронні петиції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up