Кава з благодійником: як реалізуватись людині з обмеженими можливостями

Кава з благодійником: як реалізуватись людині з обмеженими можливостями

Двічі на тиждень на сайті 20minut.ua читайте про благодійну діяльність тернопільських меценатів, благодійників, волонтерів, підприємців. Про особливості цієї справи вони розповідають в рамках проекту "Кава з благодійником".

— Це проект ​від благодійного фонду MagneticOne.org, — розповідає керівник проекту "Кава з благодійником" Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів. Під час зустрічі ми говоримо про їхню діяльність, яка спрямована на допомогу іншим. А також про роль меценатства у їхньому житті. 

Детальніше про проект читайте тут

У попередній публікації про волонтерство розповідали Михайло Жирівський та Вікторія Микитюк.

У 20-ому та 21-ому випусках проекту представники різних проектів від БФ " Карітас Тернопіль" розкажуть про свою волонтерську діяльність.

- Благодійність - це, коли ти безкорисливо допомагаєш людині, яка цього потребує, - каже керівник проекту Програма допомоги вдома для людей похилого віку в Україні я уже мала досвід роботи соціального працівника Наталія Масник. - Ти розумієш, що вона не має чим тобі віддячити, але той її добрий погляд, щира молитва дає нам крила. 

Роман Галак  - керівник проекту “Соціальне середовище для молоді з обмеженими можливостями” . Ольга Аркуша - соціальний педагог проекту " Мобільна робота з молоддю".

- Ми допомагаємо людям з обмеженими можливостями відкрити їх внутрішній ресурс, - каже Ольга Аркуша. - І мотивувати до того, щоб вони самостійно могли щось змінити у своєму житті. Ми стараємось їм допомогти, щоб вони повірили в себе і стали повноцінними членами суспільства. 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Андрій Ігорович
    Благодійністю потрібно займатись по поклику душі та серця, а не для піару..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:03 «Люкс-клас» на маршруті: після скарги журналістам перевізник каже, що замінив обшивку сидінь 19:14 Люди продовжують виходи на мітинги у підтримку Федорова в Тернополі photo_camera 18:02 В Україні можуть змінити платіжки за комуналку 17:20 Тернополянин Данило Збараський виборов бронзу на чемпіонаті України з плавання Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 16:50 Грозами завершиться робочий тиждень на Тернопільщині: штормове попередження 16:17 Долар перетнув позначку в 45 гривень за середнім курсом в банках 15:50 На Шумщині зафіксували 160 пошкоджених будівель через негоду. На відновлення виділили мільйон 15:14 Мертву жінку виявили перехожі в Тернопільському ставі. Поліція встановлює її особу 15:06 У Стрипу потрапили невідомі білі речовини. Їх дослідять на можливу небезпеку 14:30 Триває ремонт вулиці Горбачевського. Що хочуть робити за 57 мільйонів 13:45 «Парк Дивотварин» працюватиме У Тернополі 25–26 липня: вхід безоплатний 13:15 На Тернопільщині помирає втричі більше людей, ніж народжується: Опендатабот 12:40 Драгер показав майже в 12 разів більше норми: біля Смиківців п'яний водій Nissan врізався у вантажівку 12:04 23-річний чоловік отримав запобіжний захід в вигляді тримання під вартою за крадіжки з водоматів 11:23 У маршрутці на Тарнавського травмувалась пасажирка 10:55 Без розрізів на черепі: в Тернополі медики провели одну з найскладніших операцій у нейрохірургії 10:15 За обіцянку «домовитися» із судом та поліцією після аварії на Тернопільщині затримали чоловіка 09:36 У Почаївської лаври виявили ознаки зв'язку з Російською православною церквою, що заборонена в Україні 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Польового, Івана Мазура та Василя Іваніва
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up