"Кава з благодійником": як стати благодійником та допомагати потребуючим

"Кава з благодійником": як стати благодійником та допомагати потребуючим

Двічі на тиждень на сайті 20minut.ua читайте про благодійну діяльність тернопільських меценатів, благодійників, волонтерів, підприємців. Про особливості цієї справи вони розповідають в рамках проекту "Кава з благодійником".

— Це проект ​від благодійного фонду MagneticOne.org, — розповідає керівник проекту "Кава з благодійником" Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів. Під час зустрічі ми говоримо про їхню діяльність, яка спрямована на допомогу іншим. А також про роль меценатства у їхньому житті. 

Детальніше про проект читайте тут

У попередній публікації про благодійність розповідали Андрій Назаренко, Олександр Барзишен та Сергій Васильків.

У 14-ому випуску відеопроекту "Кава з благодійником"  директор з розвитку західного регіону БФ "Фонд добрих людей" Ігор Костюк розповість про допомогу дітям - сиротам, хворим дітям і всім нужденним.
- Благодійність - віддавати десяту частину грошей і часу, для того, щоб зробити ще когось щасливим, - вважає Ігор Костюк. 

Детальніше на відео. 

А регіональний представник ВБФ “Серце до серця” Арсен Ляхоцький у 15-ому випуску розповість про створення фонду та його діяльність.

-  Ми купували так звану інсулінову бомбу для дітей з цукровим діабетом. Це такий прилад, який чіпляють дитині на руку і він сам вимірює рівень інсуліну і дає потрібний укол, - розповідає Арсен. - І коли ми це дарували, то бачив як діти плакали від радості. Це для мене головна мотивація - робити комусь добре. 

Детальніше на відео. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:00 Родині Заставних дозволили провести невід'ємні поліпшення в Українському домі 13:25 Студенти можуть залишитись на канікулах або дистанційному навчанні до 8 лютого 12:40 «На щиті»: в Україну повернули тіла та останки тіл тисячі загиблих військових 12:32 Як розподілили виділені з бюджету 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків атаки та чому частину повернули Від читача 22:31 У Тернополі відбулось засідання молодіжного дебатного клубу "Неформат" 11:55 Помер викладач та заступник директора Центру ІТ Західноукраїнського університету Сергій Возняк 11:28 Графік відключення світла в Тернополі та області на 29 січня (ОНОВЛЕНЕ) 11:20 Вступ 41-річного чоловіка за гроші: судитимуть керівника коледжу з Тернопільщини 10:50 Просила врятувати її та тварин: жінка зі Збаражчини кілька днів провела в холодному будинку без їжі 10:10 Ожеледиця у Тернополі: дороги розчищали та посипали. А як на вашій вулиці — слизько? 09:35 Багатоквартирні будинки зможуть отримати кошти від держави на автономне енергоживлення 09:00 Тернопільщина втратила захисників Анатолія Салавагу, Володимира Федчука та Володимира Шибистого 08:00 У Тернополі вшанують пам’ять Героїв Крут 22:00 На Тернопільщині найнижча середня пенсія в Україні: Опендатабот 21:00 У Тернополі рятувальники визволили собаку з колодязя 20:01 Забої голови, переломи передпліччя та щиколотки: у травмпунктах Тернополя збільшилася кількість пацієнтів 19:00 Понад 8,9 млн гривень спрямували на ремонти та розвиток закладів освіти в Тернополі 17:51 Тернопільська міська рада надасть майже 10 мільйонів гривень власникам зруйнованих квартир в будинку на вулиці Стуса, 8, який знищила ворожа ракета 19 листопада 2025 року (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:00 У Чорткові відкрили реабілітаційне відділення photo_camera 16:35 Юриста з Тернопільщини підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up