"Кава з благодійником": Юрій Оробець про те, як позбавити людей шкідливих звичок

"Кава з благодійником":  Юрій Оробець про те, як позбавити людей шкідливих звичок

Двічі на тиждень на сайті 20minut.ua читайте про благодійну діяльність тернопільських меценатів, благодійників, волонтерів, підприємців. Про особливості цієї справи вони розповідають в рамках проекту "Кава з благодійником".

— Це проект ​від благодійного фонду MagneticOne.org, — розповідає керівник проекту "Кава з благодійником" Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів. Під час зустрічі ми говоримо про їхню діяльність, яка спрямована на допомогу іншим. А також про роль меценатства у їхньому житті. 

Детальніше про проект читайте тут

Про допомогу активістці "Автомайдану" Сюзанні Матійчик у 26-ому випуску проекту розповідав громадський діяч, сільський голова Гаїв Шевченківських Богдан Брич..

У 27-ому випуску член Секретаріату ВГР «Твереза Україна» Юрій Оробець розповість про свою діяльність та цінності, які йому допомогли ступити на шлях тверезості.

- За 2016 рік я провів 553 лекції і 10 семінарів на тему звільнення від шкідливих звичок та залежності, - розповідає чоловік. - Але, якщо взяти в середньому 500 уроків, в кожному класі по 20 учнів, то загалом виходить, що ці лекції прослухало десь 10 000 людей. І цікаво, що 5% стають тверезими. 
Діти, за словами пана Юрія, скоріше сприймають інформацію на лекціях чи семінарах. 

- Цю прищепку тверезості дітям легше дати, - продовжує чоловік. - А з дорослими усе складніше. У них це вже звичка, а дитина ще на такому етапі, коли вона спробувала, але в неї ще не сформувався інстинкт. 

Детальніше дивіться на відео. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 15:00 Тернопіль у пошуках нового головного архітектора: триває конкурс. Екскерівник отримав підозру 14:00 У День міста в Тернополі для пасажирів у вишиванках буде безкоштовний проїзд у громадському транспорті 13:09 Смертельна ДТП біля Зборова: двоє загинули, шестеро в лікарні. Затримали водія вантажівки photo_camera 12:00 Біля літньої естради у Тернополі встановили пандус: який вигляд він має 11:30 Відійшла у вічність очільниця відділу водоканалу Любов Зубчук 11:07 Юрія побили та залишили помирати на морозі: апеляційний суд залишив вироки для двох винних без змін 10:00 16,2 млн гривень спрямували на ремонти шести шкіл Тернополя : список 09:30 Помер діяч освіти та культури Тернопільщини, журналіст Степан Мацек 09:00 Тернопільщина втратила Героя Василя Грижука 08:00 У Тернополі перевіряють стан та доступність укриттів у закладах освіти 21:00 За що тернополяни люблять своє місто та що бажають Тернополю до Дня міста play_circle_filled photo_camera 20:00 Кров, яка їде на фронт: Захисники просять допомогти врятувати «кровомобіль» 19:12 Смертельна аварія на виїзді зі Зборова: загинули водій та 14-річна дівчина 19:00 У Тернополі відбудеться масштабна виставка наметів Tent Expo: знижки -20% та тест-драйв просто неба (новини компаній) 18:00 Поліцейські Тернопільщини розслідують шахрайство на понад 112 тисяч гривень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up