"Кава з благодійником": Богдан Брич про допомогу Сюзанні Матійчик

"Кава з благодійником": Богдан Брич про допомогу Сюзанні Матійчик

Двічі на тиждень на сайті 20minut.ua читайте про благодійну діяльність тернопільських меценатів, благодійників, волонтерів, підприємців. Про особливості цієї справи вони розповідають в рамках проекту "Кава з благодійником".

— Це проект ​від благодійного фонду MagneticOne.org, — розповідає керівник проекту "Кава з благодійником" Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів. Під час зустрічі ми говоримо про їхню діяльність, яка спрямована на допомогу іншим. А також про роль меценатства у їхньому житті. 

Детальніше про проект читайте тут

У 25-ому відео-випуску проекту про благодійність та підтримку бійців в зоні АТО розповів співвласник ПАТ "Тернопільський молокозавод" Сергій Барановський. 

У 26-ому випуску про громадську активність розповість громадський діяч, сільський голова Гаїв Шевченківських Богдан Брич.

- Громадською діяльністю я почав займатись відразу після Майдану, - розповідає Богдан Брич. - До того я був підприємцем у сфері будівництва та інших галузях. А, коли побачив, як побили студентів, то поїхав на Майдан і був там до кінця.

Після того чоловік разом з однодумцями створили громадську організацію "Майдан Тернопіль".

- Щодо досягнень нашої громадської організації, то одним з найбільших я вважаю - зупинення забудови стадіону "Текстерно", - каже пан Богдан. - Справа в тому, що я колись займався спортом - футболом і для мене питання зупинення  забудови було дуже важливим. У мене з дитинства дуже яскраві спогади пов'язані з цим стадіоном. 

Зараз чоловік збирає кошти на лікування активістці "Автомайдану" Сюзанні Матійчик. 

Читайте також: Допоможіть врятувати життя активістці «Автомайдану» Сюзанні Матійчик!

- У неї виявили онкологію і їй потрібна допомога, - каже пан Богдан. - І я закликаю усіх небайдужих допомогти їй.

Детальніше дивіться на відео. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 Мандзин і Підручний фінішували у топ-20 гонки переслідування на Олімпіаді-2026 14:00 Камери, металодетектори, «тривожна кнопка»: МВС затвердило нові правила охорони в школах 13:00 На Дністрі вперше помітили червонокнижного нерозня та рідкісних казарок photo_camera 12:20 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 лютого (оновлюється) Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 12:06 Мешканця Збаражчини судили за зберігання дитячого порно. У нього вилучили понад 4 тисячі фото і відео 11:00 Під час пожежі на Кременеччині загинув чоловік 10:00 Конкурент шарлотки: як приготувати ніжний яблучний пиріг з тіста філло 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Роман Чудик та Володимир Бачинський 21:00 У День Валентина в Тернополі зареєстрували 16 шлюбів 20:01 800 тисяч на автівки: волонтерка Ольга Тимошенко збирає кошти для військових на Донеччині 19:08 На Тернопільщині починається заборона на вилов щуки 18:00 «Бите скло»: як приготувати улюблені ласощі по-новому play_circle_filled 17:02 Загинув працівник обленерго, який ремонтував електромережі на Тернопільщині. Що сказав суд? 16:00 Державні нагороди вручили рідним загиблих Героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up