"Кава з благодійником": зараз не ті можливості, що були у 2014-ому, каже Сергій Барановський

"Кава з благодійником": зараз не ті можливості, що були у 2014-ому, каже Сергій Барановський

Двічі на тиждень на сайті 20minut.ua читайте про благодійну діяльність тернопільських меценатів, благодійників, волонтерів, підприємців. Про особливості цієї справи вони розповідають в рамках проекту "Кава з благодійником".

— Це проект ​від благодійного фонду MagneticOne.org, — розповідає керівник проекту "Кава з благодійником" Яна Желябіна. — Кожного разу на розмову за чашечкою кави ми запрошуємо меценатів, благодійників, волонтерів, спортсменів, громадських діячів. Під час зустрічі ми говоримо про їхню діяльність, яка спрямована на допомогу іншим. А також про роль меценатства у їхньому житті. 

Детальніше про проект читайте тут

У 24-ому випуску відеопроекту про проекти та ініціативи ГО "Екоальянс" розповів Олександр Філь.

У 25-ому - про благодійність та підтримку бійців в зоні АТО розповідає співвласник ПАТ "Тернопільський молокозавод" Сергій Барановський. 

- Ми допомагаємо багатьом, але зараз зосереджені на допомозі тим людям, які сьогодні стоять на перших рубежах держави, - каже пан Барановський. - Коли почались перші рухи на сході України, то ми вирішили спробувати допомогти хлопцям. Прийшла до нас дружина одного, як він був на той час, майором прикордонних військ. І сказала, що є проблема з харчуванням і попросила ящик-два масла для армії.

На підприємстві вирішили, що якось дивно - ящик-два масла і організували грузове авто з допомогою для бійців у Авдіївку. 

-  І після цього ми почали постійно допомагати бійцям в АТО, - каже Сергій Барановський. - Зараз до нас теж звертаються волонтери, але тепер уже не ті можливості, що були в 2014-ому році. Ціни піднялись.

Детальніше дивіться на відео. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Ветерани війни гідно представили Тернопіль на першому в історії Чемпіонаті України з ампфутболу photo_camera 21:00 На черговій сесії розглянуть проєкт бюджету Тернопільської громади 2026 рік 20:00 Переселенка з Херсонщини, яка виховує дитину з ДЦП, просить допомогти із житлом. Влада мовчить 19:03 В Україні запустили застосунок «112» для виклику екстрених служб play_circle_filled Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 18:13 Смертельна аварія біля села Кровинка 17:45 Під час виконання бойового завдання героїчно загинув екіпаж вертольота Мі-24 17:20 У забудовника з Чорткова через суд прокуратура вимагає 1 млн 183 тис грн на розвиток громади 16:40 Демонтували дитячий майданчик та розчистили територію: що роблять у парку «Здоров’я» photo_camera 16:15 Біля будівлі Тернопільської облради почали облаштовувати безбар'єрний маршрут 15:40 Тернопільські медики повернули до життя пацієнта після зупинки серця 15:15 Патрульні з TruCAM працюватимуть у нових місцях: перелік 14:35 Звільнені з полону військові отримають 90 днів додаткової відпустки: ВР ухвалила закон 14:05 Розмахувала ножем та нівечила автівки: жінка на Дружбі тримає в страху садочок та людей 13:30 Чоловіку з Монастирищини оголосили підозру в умисному вбивстві дружини. Він зізнався 12:51 «У підвал страшно зайти, а під час тривоги нікуди тікати». Люди вимагають реакції влади та поліції 12:25 Обирають серцем, бо довіряють! «Фокстрот» – найкращий бренд 2025 з побутової техніки в Тернополі (новини компаній) 12:10 Копійки тепер будуть шагами: Рада підтримала законопроєкт 11:40 Авто-примара з Польщі: шахраї виманили у жителя Тернопільщини понад 150 тисяч гривень 11:10 Двоє дорослих та дитина досі перебувають у лікарнях після атаки на Тернопіль 19 листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up