На Тернопільщині затримали нетверезого чиновника на "євробляхах"

На Тернопільщині затримали нетверезого чиновника на "євробляхах"

Начальника місцевого лісгоспу у Монастириськах затримали патрульні 26 травня, близько 16.30. Чоловік мав ознаки алкогольного сп'яніння.

 "26 травня, близько 16.30, у Монастириськах затримали начальника місцевого лісгоспу. Пан Смолишин був у нетверезому стані, чинив опір правоохоронцям, від драгера та експертизи відмовився. Такий трафунок з головним лісовиком району трапляється не вперше, торік він уже їздив містом зі зброєю, вигукуючи, що він тут господар, - повідомляють активісти "Автомайдану" . У місті подейкують, що Смолишин кілька днів поспіль “обмиває” новий LAND CRUISER на литовських бляхах."

Володимир Смолишин є депутатом Монастириської районної ради від БПП.

Відео дня

За подробицями ми звернулися до поліції. Деталі згодом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Герасимчук Ростислав
    Відмажеться
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині внаслідок негоди знеструмлені 219 населених пунктів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 05:03 У Тернополі гучно. В небі над містом та областю — шахеди та ракети (ОНОВЛЕНЕ) photo_camera 22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію 19:30 Горять дачі на Тарнавського: що відомо? photo_camera 19:01 Магія книготворення: тернополянка Наталія Волотовська створює світлі історії для малих читачів 18:00 Чи можуть в Україні зробити чотириденний робочий тиждень 17:15 Цивільних психологів тепер залучатимуть до відновлення військових 16:40 Дівчат віком 12-13 років в Україні вакцинуватимуть від вірусу папіломи людини 15:56 Афера на два мільйони доларів: адвокатів батька та сина підозрюють у шахрайстві з землею для військових photo_camera 15:43 Сільський голова та підрядник «побудували» водогін, який вже існував — отримали 6 та 5 років ув’язнення 15:27 Файний відпочинок: ресторани та кафе Тернополя й області з літніми майданчиками (партнерський проєкт) 15:05 Трирічна дитина ледь не втопилася у штучній водоймі на Кременеччині: хлопчик в реанімації 14:47 Після нічної негоди усім споживачам повернули електрику 14:13 У гідропарку Сопільче помітили сім'ю лебедів: дивіться відео! play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up