Корону "Міс Тернопіль-2021" отримала Марта Резніченко. Кого ще нагородили? (ФОТО)

Корону "Міс Тернопіль-2021" отримала Марта Резніченко. Кого ще нагородили? (ФОТО)
  • Уже відомо ім'я дівчини, яка представлятиме Тернопіль на конкурсі "Міс Україна". Фінал конкурсу "Міс Тернопіль-2021" відбувся 14 червня  у Тернопільському Драмтеатрі. 
  • За корону змагались 18 красунь. Хто отримав перемогу та які випробування пройшли красуні, читайте у матеріалі.  

У Тернопільському Драмтеатрі — аншлаг. Глядацька зала заповнена вболівальниками. Тернополяни прийшли підтримати з квітами, плакатами та кульками. 

Понад чотири години тривало свято краси. 

Дефіле, зіркові гості та танці

Конкурсантки змагались за корону в кілька етапів. Спочатку ведучі свята Ната Бенч та Володимир Андрієвський представили кожну з 18-ти  конкурсанток та розповіли чим вони живуть та захоплюються. 

Далі були дефіле у одязі відомих тернопільських брендів. 

Ну і, звісно, очікуване глядачами дефіле у купальниках. 

Крім того, дівчата відповідали на питання, які для них зачитували ведучі. 

У перервах між дефіле дівчат виступали зіркові гості: співав Макс Пташник, відбувалось лазерне шоу і танцювали відомі зірки клубу спортивного танцю "Віват". 

Хто став переможницею

Отож, переможницею стала Марта Резніченко. Їй 20 років. Працює маркетологом.

— Я дуже дякую усім організаторам, дякую моїм рідним, які прийшли мене підтримати, я відчувала цю підтримку впродовж всього конкурсу. І він став моєю сім'єю, — говорить вона.

 

"Міс глядацьких симпатій"  Діана Кріль.

Перша віце-міс  Олена Господарик.

Друга віце-міс  Аліна Мартинчук. 

Титул "Міс Грація" та сертифікат на навчання у модельній школі отримала учасниця Ірина Басюк.

Немає опису.

Титул "Міс Топ-модель" дістався Марії Чучкевич. 

Немає опису.

У фіналі було 18 тернополянок 

Про закулісся кастингу "найкрасивішого" проєкту Тернополя розповідає виконавча директорка конкурсу Юлія Мосейко. Слова перед початком конкурсу їй обрати важко, адже довгі місяці роботи сьогодні покажуть свої плоди.

— У фіналі беруть участь 18 конкурсанток. Підготовка впродовж всього періоду з моменту кастингів була дуже активною. Щодня були майстер-класи, репетиції по 2,5 години. Звісно, це нелегко, але втома приємна, —  говорить пані Мосейко. — Наразі усе іде за планом. Звісно, хвилювання є, але усе буде добре.

Серед членів журі: коуч Мар'яна Орловська, власниця модельного агенства Дана Охатська, багатодітна мама та інфлюенсер Лєна Абракумова, депутатка міської ради Мар'яна Головко, блогерка Наталі Литвин, ведуча та модель Хриснина Чернега, модель та блогер Валерія Кучеренко, лікар-стоматолог Руслан Павлишин, пластичний хірург Олег Стахів, фотографи Тарас Йордан та Андрій Волошин та інші. 

Умови незмінні: заявки могли подавати дівчата, віком 17-24 років, з красивими зовнішніми даними, модельними параметрами та розумовими здібностями.

— Дівчата дуже красиві. Ми вже відмітили потенційних переможниць, але звісно, основне рішення будемо приймати на фіналі конкурсу. Серед учасниць оберемо ту, яка представлятиме Тернопіль у конкурсі "Міс Україна", — каже співорганізаторка. 

Детальніше про підготовку до фіналу читайте у матеріалі: "Міс Тернопіль-2021: скоро обиратимемо найкрасивішу дівчину міста. Хто у фіналі?"

 

А ви згідні з результатами конкурсу? пишіть відповідь у коментарях. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Valeriy Kalugin
    Ботексно-татуажне чудо.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:03 Інструкторка поліції з Тернопільщини здобула «бронзу» на всеукраїнському турнірі з боксу 21:00 З бринзою, кропивою та навіть білими грибами: Надія Шушайло розвиває бренд корисних солодощів у Тернополі 20:00 Біля парку Шевченка збудують паркінг. Є дозвіл 19:00 Що відбувається за дверима виробництва «М'ясних витребеньок» в Озерній: репортаж із цеху play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:34 Уряд оновив систему бронювання. Якими є основні зміни? 18:06 На пляж «Циганка» у Тернополі шукають матросів-рятувальників 17:27 Під час ремонту у медзакладі зникли майже 200 тисяч гривень: судитимуть керівника фірми 16:48 «Спорт повертає впевненість у власних силах»: ветерани з Тернопільщини перемогли на Unbroken Games 16:16 Бізнес отримав нові можливості для енергопроєктів: Уряд запустив пільгову програму 15:46 Готуйте парасольки і будьте уважними за кермом: синоптики прогнозують тривалі дощі 15:01 Тернопільські спортсменки вибороли «срібло» на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки 14:45 Застілля у Бережанах закінчилося реанімацією: поліція затримала підозрюваного 14:15 Скандал у школі №22: частина вчителів погрожують звільненням через конкурс на посаду директора 13:35 У ставі Хоросткова зафіксували перевищення шкідливих бактерій 13:02 Купівля паливних талонів в інтернеті обернулася шахрайством 12:30 На трасі Почаїв–Зборів мотоцикліст із пасажиркою потрапив у ДТП: водій утік 12:01 Концертом на підтримку воїнів відзначить 35-річчя народний аматорський жіночий хор «Дзвони пам’яті» 12:00 Давнє ремесло збивання масла: в Агроленді відтворили традиційний процес вручну play_circle_filled photo_camera 11:25 За погрози патрульним отримав підозру водій із Теребовлі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up