Противникам забудови біля «Березолю» знову погрожували "тітушки"

Противникам забудови біля «Березолю» знову погрожували "тітушки"

 

  • Противники будівництва біля ПК «Березіль» виходили сьогодні ввечері на протест – люди збирались  вкотре сказати своє «ні» забудові та, ймовірно, знести огорожу навколо місця забудови.
  • Утім, «акція» закінчилась кількома вибитими пластами у огорожі. Уже традиційно на зустріч тернополянам-противникам забудови вийшли «тітушки».


Біля місця забудови, за нашою інформацію, зібралось і кілька десятків молодиків-спортсменів.  Була на місці і поліція. 


Нагадаємо, мешканці сусідніх із «Березолем» будинків проти забудови. Люди бояться, що будівництво принесе їм чимало проблем.  Фахівці кажуть, що їхні побоювання не безпідставні.  Спільної мови забудовник із мешканцями не знаходить.  У першій декаді листопада на місці уже почались роботи.  Представники забудовника пояснювали, що просто проводять комунікації. А мешканцям, які вийшли з протестом, погрожували привезені кимось молодики спортивної зовнішності.

Проти мешканців вийшли молодики і сьогодні. Погрожували навіть депутату.

Відео дня


На чергову акцію протесту люди збираються іти завтра вранці, 24 листопада.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонім
    Не ну йде все по накатаній схемі так само як було по вул Стуса де люди і дорогу перекривали ,і камінь освячували,а Надал цим людям сказав ,що їм заплатили і все люди опустили руки ,і розійшлися по домівках  . Тепер ту із Людей зробили лохів ,і це вже було ясно ще, коли  кабель тягнули біля Березолю . Ви думаєте цей кабель міняли бо він старий та нє вони тягнули кабель під майбутній будинок . Так само допустили поставити огорожу ,а це рахуйте ,що люди програли . Треба було зразу нищити огорожу .Тепер щодо тітушок ,що ви самі не можете їх від..... ти добряче щоб їм мало не показалося . Береться лапається декілька тих м.....і ,тягнете їх в підвал ,і робите їх інвалідами ,вся решта шобли просто в штани накладе  . Люди ви якісь смішні ,коли надіятесь на нашу безхребетну поліцію . Ви подивіться на фото де поліція приймає заяви, та їм пох.... це вже по фото видно. Тільки радикальними діями треба діяти ,і діяти партизанськими методами . Поставлять вагончик значить підпалити коктелем молотова .
  • Петро Білецький
    Мало людей вийшло. Треба якогось робінгуда
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Опалення увімкнули ще в одній лікарні Тернополя 17:40 «Найсуворіше їх покарати»: у суді заслухали батька однорічного Єремія, який помер у лікарні 17:11 Споживачі у кількох областях без світла через атаки рф. Чи вимикатимуть електрику на Тернопільщині? 16:40 Дівчинку з Тернопільщини врятували за допомогою робота-хірурга Da Vinci Від читача 19:05 Навчання, робота, власна справа - ветерани з Тернопільщини будують майбутнє 15:55 Україна повернула 205 військових та цивільних громадян 15:00 Із 4 жовтня запроваджують двосторонній рух на Татарській і Шопена 14:47 «Вдячність Героям» у дії: ветеран із Житомирщини допомагає побратимам через спорт (соціальна реклама) 14:20 У Тернополі увімкнули опалення в деяких лікарнях і дитячих закладах 13:30 Уряд вдосконалив процес переведення військовослужбовців до інших військових частин: що змінилося 13:00 Внесли зміни до бюджету Тернопільської громади 12:30 Обвинувачують водія, причетного до смертельної аварії в Ягільниці 12:00 В аварії на Татарській постраждав 40-річний тернополянин 11:30 На Руській впало дерево на припаркований автомобіль 11:01 У школі №24 облаштовують укриття за понад 20 мільйонів. Що саме зроблять за ці гроші? photo_camera 10:33 У кількох мікрорайонах Тернополя можливі перебої з водою 10:30 Дзвінок від «банківського працівника» обійшовся жінці з Тернопільського району у понад 320 тисяч гривень 10:00 Кілька будинків у Тернополі 6 жовтня будуть без води 09:32 Масовані удари дронами по Україні: є постраждалі photo_camera 09:00 У Збараж «На щиті» повертається Герой Богдан Язловецький
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up