Противникам будівництва біля "Березолю" "тітушки" погрожували перерізати горло

Противникам будівництва біля "Березолю" "тітушки" погрожували перерізати горло

Підготовку будівництва розпочали біля ПК "Березіль" 9 листопада. Мешканці вийшли на протест, приїхали чоловіки спортивної тілобудови, які погрожували людям.  

- Коли ми з сусідкою побачили, що біля проблемної ділянки будівельники почали якісь роботи, ми одразу ж почали збирати людей аби запобігти незаконному будівництву, - розповідає місцева жителька пані Ірина, що живе неподалік “Березолю”. - Біля ділянки для будівництва, ми побачили, що приїхало багато "тітушок". Ми з тіткою Галиною, підійшли до них і запитали, що вони тут роблять. Один з чоловіків нам сказав, що ми робимо обов’язок, який нам потрібен. Якщо ми їм будемо перешкоджати, то буде біда.

Жінки розповідають, що пішли скликати людей.

- Після чого до нас підійшли двоє спортсменів і сказали, що ми помремо, нам переріжуть горло і ми жити не будемо, - каже пані Ірина. - Ми одразу ж викликали поліцію, оскільки переживаємо за своє життя. 

 

Чоловіки, що були по той бік барикад сказали, що вони зі спортивної федерації України, кікбоксери, дзюдоїсти. На запитання звідки вони та що тут роблять відповіли, що вони приїхали з Теребовлі аби попасти на концерт Олега Винника. Цікаво, що ніякого концерту Винника у Тернополі цього дня не має бути. До слова, "гості" приїхали на елітних позашляховиках Infiniti, Mercedes-Benz, BMW та ін. Загалом таких авто було більше десятка, кожна з яких була заповненна “фанатами” Олега Винника. 

На місці події також були активісти та поліція, проте воювати з чоловіками спортивної тілобудови ніхто не брався. У патрульній поліції міста редакцію повідомили, що молодики поводилися чемно, відповідно правоохоронці нікого не затримали.

Нагадаємо, про будівництво біля БК «Березіль» культурно-мистецького центру "RIA плюс" писала у 2014 р. в статті - "Біля "Березолю" хочуть багатоповерхівку".   Зокрема йшлось про те, що ініціативу  щодо будівництва подав сам директор ПК.  Чоловік у листопаді 2013 звернувся  у міськраду з проханням оголосити конкурс з пошуку інвестора під будівництво культурно-мистецького центру з приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та житловим будинком на земельній ділянці ПК.

Читайте також: "Забудовник переконував, що будова біля "Березолю" не зашкодить сусіднім будинкам" та "Біля "Березолю" хочуть багатоповерхівку"

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (15)
  • Юра Войцишин
    А який колір Інфініті??
  • Анонім
    Не поліцію треба було викликати ,а воєнкомів зараз якраз призов іде ,і план виконали б на 100% .Там скільки тих охламонів  крутилося ,що встигай повістки виписувати .
  • Piter Savka
    А вони не бояться шо люди через страх шо їм горло переріжуть збіруть же більше людей і поламають їм ноги ???
    Смерть Москалям...! reply Piter Savka
    Це просто малолітні наркомани....! Яких потрібно Хуя....ти.....!
  • Герасимчук Ростислав
    НЕВЖЕ ЗНОВ БАНДЮКИ ?
    Розорвать Лопнуть reply Герасимчук Ростислав
    А в нас всюди бандюки. Ті що при владі кличуть на допомогу інших бандюків, щоб втихомирити простий люд.
    Ігор Дуда reply Розорвать Лопнуть
    Це випробування. Громади - на стійкість і згуртованість. Поліції - на здатність протистояти найнятим зажерливими забудовниками "любителям концертів" із зовнішністю "вишибал". Влади - на моральність. Преси - на чесність і об'єктивність. Є недобре передчуття, що пройти його зможуть не всі...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:01 Профільна школа та нова система оцінювання: що зміниться для школярів з нового навчального року 17:21 Монастириській громаді повернули 2 гектари землі, яку привласнили за підробленими рішеннями 16:45 Дощі та грози прогнозують синоптики на Тернопільщині 21-23 серпня 16:10 Інклюзивний дитячий майданчик облаштовують біля дитячої поліклініки в Тернополі Від читача 17:01 Позичити гроші 15:30 Зупинилося серце: на Кременеччині медики повернули до життя пацієнтку 14:50 У Тернополі демонтують 53 водомати й поштомати: у чому причина 14:12 На березі Серету виявили тіло жінки з Чорткова, яку розшукували рідні 13:45 Англійська у дитсадках стане обов'язковою з вересня 13:15 У Тернополі мобілізували чоловіка у день, коли йому оформлювали бронювання через Дію: що вирішив суд 12:32 24 серпня українці у всьому світі створюватимуть «Ланцюги Єдності» 11:54 У Тернополі майорітиме синьо-чорний прапор «Між небом і землею» у пам'ять про зниклих безвісти 11:36 На місці пожежі у Бережанах знайшли мертвим чоловіка 11:05 Смертельна аварія в Почаєві: загинула 16-річна дівчина, водія взяли під варту 11:00 Перерви у русі маршруток: як тернополяни оцінюють графік громадського транспорту play_circle_filled photo_camera 10:40 Стрілянина на Київській: затримали чоловіка напідпитку play_circle_filled 10:12 Де на Тернопільщині безоплатно зробити УЗД за направленням 09:30 Київ знову жорстко побили балістикою: відомо про 12 жертв російської атаки 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Юрія Курила, Володимира Пашковського та Миколу Стасенка 08:00 4,5 млн гривень спрямують на фінансову підтримку «Тернопільелектротрансу»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up