Марію Павельєву призначили регіональним координатором вакцинальної кампанії проти COVID на Тернопільщині

Марію Павельєву призначили регіональним координатором вакцинальної кампанії проти COVID на Тернопільщині

Детально про те, як вакцинуватимуть медиків на Тернопільщині, — читайте в матеріалі.

Заступницю генерального директора КНП «Тернопільського обласного центру громадського здоров’я» ТОР, експертку за напрямом «Імунопрофілактика ти епіднагляд вакцинокерованих інфекцій» УОЗ ТОДА Марію Павельєву визначено регіональним координатором вакцинальної кампанії на Тернопільщині, повідомляє Тернопільський обласний центр громадського здоров'я.

Про це було поінформовано під час відео наради щодо питань епідрозслідувань випадків COVID-19 у медичних та інших працівників, що пов'язані з виконанням професійних обов'язків в умовах підвищеного ризику зараження коронавірусною інфекцією та планованого старту першого етапу вакцинації проти COVID-19.

Експертка наголосила, що першим етапом визначено вакцинування від COVID-19 медиків з одного із тернопільських медичних закладів.

— Для цього в області сформовано вже 12 мобільних бригад з імунізації, — зазначила експертка за напрямом «Імунопрофілактика ти епіднагляд вакцинокерованих інфекцій» УОЗ ТОДА Марія Павельєва. — На першому етапі вакцинації від коронавірусу щеплюватимуть мобільні бригади з імунізації у розгорнутих тимчасових пунктах, що складатимуться з двох кабінетів, а також організованих колективах.

Для двох бригад з імунізації уже проведено онлайн-тренінги зі щеплення вакцинами Pfizer та AstraZeneca.

Як вже повідомлялось напередодні, планується, що одна мобільна бригада впродовж робочого дня зможе зробити сто щеплень. Наразі складаються маршрути їхньої роботи між медзакладами, щоб раціонально використовувати час мобільної бригади, – додала Марія Павельєва.

Окрім того, заступниця генерального директора Тернопільського ЦГЗ відмітила:

- вакцинування буде відбуватися лише за згодою;

- діти до 16 років вакцинуватися не будуть;

- спочатку проводиться огляд, анамнез та його збір, перевіряється наявність алергічних та анафілактичних реакцій, потім підписується згода та проводиться саме щеплення.

Читайте також Вакцинація "вже планово пішла": COVID-вакцину в Україні отримали перші медики
Щеплення проти COVID-19 в Україні: які вакцини будуть
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (14)
  • Ігор Ігор
    Тобто Марія не проти привити себе,дітей,батьків своїх індій ькою бадягою ?
    Олег Селецкий reply Ігор Ігор
    https://www.youtube.com/watch?v=Acdw2NwMe9o
    Ігор Ігор reply Ігор Ігор
    Петро Беріт і все-таки ти не відповів на запитання?!)) Запитання наступне- мРНК має право називатись вакциною?
    Петро Беріт reply Ігор Ігор
    Ігор Ігор колись в 90ті через день чимось вакцинрвали, навіть батьків ніхто не повідомляв. І ніхто довбодятлів переляканих не слухав. Зараз вакцин обмаль, не вистачає навіть охочим, а є відморозки які реально вірять що їх заставляти хтось буде. Та кому ви нах потрібні? З економите державі гроші але лікуйтесь потім за свої і вдома.
    Ігор Ігор reply Ігор Ігор
    Петро Беріт ти не відповів на запитання,герой-вакцинатор! Чи просто піддослідний?
    Петро Беріт reply Ігор Ігор
    Ігор Ігор та деякі країни вже закінчують вакцинуватись! Гавіть африканські країни нас обганяють! А у нас народ перестрашений. При чому спочатку перестрашився ковіду так що автобуси камінням закидали, а зараз коли є вакцина вже її бояться. Камінням по вантажівкам з вакциною кидати будете? Дич, що тут скажеш...
    Ігор Ігор reply Ігор Ігор
    Петро Беріт ти не зрозумів!)) Ми всі колись помремо це точно!) Сидіти вдома категорично непотрібно. Спорт,правильне харчування і здорові звички рулять! Щодо вакцини - скажи мені чому власник самої крутої мрнк "вакцини" відмовився сам нею прививатись???
    Петро Беріт reply Ігор Ігор
    Ігор Ігор Армагедон, ми всі помремо від вакцини, сидіть вдома в памперсі.
    Ігор Ігор reply Ігор Ігор
    Петро Беріт спокій вічний?
    Петро Беріт reply Ігор Ігор
    Ігор Ігор звідки знаю чи справляється? Ще не хворів. Імунітету від ковіду немаю, робив ІФА, а як пройшла б у мене хвороба мені щось не цікаво взнавати.
    Буде змога - провакцинуюсь і матиму спокій і свободу. Ні то ні.
    Ігор Ігор reply Ігор Ігор
    Петро Беріт імунітет не справляється?
    Петро Беріт reply Ігор Ігор
    Ігор Ігор щоб не захворіти. Щоб мати можливість подорожувати.
    Ігор Ігор reply Ігор Ігор
    Петро Беріт для чого вам вакцина?
    Петро Беріт reply Ігор Ігор
    Ігор Ігор яку б вакцину не привезли, наше стадо буде проти...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд 13:00 Пенсіонерка з Тернополя віддала псевдолікарю із Сирії 10 тисяч євро 12:00 Нові контракти та вищі виплати: держава посилює соціальні гарантії для військових (Прес Служба партії "Слуга Народу") 11:18 «Він уже мав повертатися додому»: Тернопіль попрощався із загиблим поліцейським Ігорем Кульбабою play_circle_filled photo_camera 10:00 200 балів на НМТ: у Тернополі назвали нові імена випускників із найвищими результатами 09:00 На щиті повертаються Герої з Тернопільщини Іван Бачинський та Андрій Орисик
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up