Матері загиблого Героя з Тернопільщини передали його нагороду

Матері загиблого Героя з Тернопільщини передали його нагороду
  • Матері загиблого Героя, молодшого сержанта Богдана Зуляка із села Збручанське, Валентині Зуляк передали орден «За мужність» III ступеня.
  • Богдан героїчно загинув 19 серпня під час виконання бойового завдання, захищаючи рідну Україну, свою родину та ще ненародженого на той час сина Богдана.

Нагороду матері загиблого захисника 2 березня урочисто передав керівник другого відділу Чортківського РТЦК та СП майор Сергій Ткач. 

Про це повідомляє другий відділ Чортківського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки.

Зуляк Богдан Романович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, відповідно до Указу Президента України від 22 червня 2022 року №433, За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Висока державна нагорода — це прояв найвищої вдячності від імені всього українського народу Богдану Зуляку, чия мужність, мудрість, проявлені на полі бою, зберігають Україну, зберігають життя мільйонів наших громадян.

Майор Сергій Ткач та благочинний Борщівського благочиння ПЦУ о.Іван Яворський подякували Валентині Петрівні за гідне та достойне виховання сина-Героя.

— Наш Герой не зміг отримати високу державну нагороду особисто, адже майже через 2 місяці після прийняття Указу, Богдан героїчно загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи рідну Україну, свою родину та ще ненародженого на той час сина Богдана, — йдеться у повідомленні військкомату. — Схиляємо голови перед неоціненним подвигом Богдана.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Президент України Володимир Зеленський відзначив орденом «За мужність» ІІІ ступеня військового з Тернопільщини Романа Довгалюка.

Читайте також

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up