Майже весь Тернопіль залишився без світла

Майже весь Тернопіль залишився без світла

Про те, що немає світла, повідомляють жителі Дружби, Східного та Центру. 


"Тернопіль без світла. За інформацією КП "Тернопільмьськсвітло" впав високовольтний провід, знеструмлено практично ціле місто. Всі аварійні служби працюють над ліквідацією аварії", - написала Катя Калуш у "Фейсбуці".

Чому пів міста залишилось без світла в Обленерго наразі з’ясовують
Близько 11:00 в середу, 4 січня, у кількох мікрорайонах Тернополя зникло світло.

Причину встановлюють, тому скільки часу ще не буде світла невідомо.
Одночасно світло зникло на "Дружбі", у "Центрі", на "БАМі", а також у Петриках.

- Що трапилось наразі сказати не можемо, як тільки світло пропало наші бригади відразу виїхали на підстанції, - повідомили у прес-службі «Обленерго». – Як тільки з'ясуємо причину чому зникло світло та коли воно з’явиться, то відразу повідомимо.

Нагадаємо, телефон аварійної електромереж - 52-50-03.

Читайте також: Де у Тернополі не буде світла у середу 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (8)
  • Анонім
    Треба конкретно слідкувати за тим господарством радянського часу . А якщо у нас тільки ліквідовують наслідки то діла не буде . Ну а тиждень назад теж світло зникло і теж була конкретна аварія ,що і захисти на ТП не спрацювали .
  • Діонісій
    була аварія, буває, але я теж подумав про те, щоб все було гаразд коли морози впечуть, а то без світла трохи холодно буде :) тре буде патики палити біля будинків і грітись :)
  • Олег Кубіцький
    У мене на Л. Уккраїнки перебоїв не було!
  • Алла Алла
    Ні один номер в електромережах не відповідає!
    Олег Кубіцький reply Алла Алла
    У п,ятницю 06.01 2016 р. прогнозують   16 морозу, якщо знову зникне світло, порве труби! Чи РЕМ в стані відшкодувати ремонт і лікування тернополян!?
    Анонім reply Олег Кубіцький
    Лікування від чого - залежності інтернета і віртуального світу. Не смішіть . А щоб уникнути ремонту техніки то треба стабілізатор напруги ставити на всю хату .
    Oleg Kolisnyk reply Анонім
    Кубіцький має на увазі що без електроенергії не працюватимуть насоси тепломереж міста а при 16 грд морозі вода швидко замерзне і порозтискає труби теплотраси. Почитайте про техногенну катастрофу в місті Алчевську в 2006 році. Питання про інтернет і побутову техніку не ставиться а більш важливіше.
    David Starr reply Алла Алла
    А зміст дзвонити? Думаєш вони не знають за проблему?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:02 З нагоди Дня Конституції України Зеленський відзначив двох уродженців Тернопільщини 12:00 День Конституції України відзначили у Тернополі 11:05 Найпухкіші вареники з полуницею: два рецепти тіста, які завжди виходять 10:15 Діти їздили на самокатах по даху будинку на Лучаківського: реакція соцмереж Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:00 28 червня — День Конституції України: історія свята та цікаві факти 21:00 Як на Тернопільщині відсвяткували випускні: добірка із соціальних мереж 20:00 Дев’ять років на лінії вогню: історія артилериста Ярого 19:00 Штрафи за перевищення швидкості можуть зрости до 17 тисяч: що про це думають тернополяни 18:00 Як безпечно охолодити дитину у спеку: поради неврологині 17:00 «День, який назавжди змінив наше життя»: у Тернополі одружився викладач Олександр Хома 16:00 У Тернополі встановили освіжаючі парасольки: де та коли вони працюватимуть play_circle_filled photo_camera 15:00 Екстернат, 12 років навчання і чи всіх візьмуть до обраних ліцеїв: що з'ясували «20 хвилин» 14:00 Не встиг загальмувати і збив жінку, яка померла у лікарні. Як покарав водія суд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up