"Мери відповідатимуть за кожного загиблого", МВС відреагувало на відмову Тернополя та Луцька посилювати карантин

"Мери відповідатимуть за кожного загиблого", МВС відреагувало на відмову Тернополя та Луцька посилювати карантин

У Міністерстві внутрішніх справ пригрозили відповідальністю за відмову посилювати карантин в червоній зоні.

Влада не хоче приймати непопулярні заходи через майбутні вибори. Місцева влада відповідає за здоров'я городян. Тому заяви мерів міст про те, що вони не будуть посилювати карантинні заходи є поганим рішенням для здоров'я громадян.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі "Громадське радіо", передає РБК Україна.

"Тому ті мери міст, які займаються популізмом, хочуть стояти осторонь - говорити: Ми такі хороші, не треба нам карантину - будуть відповідати за кожного загиблого у своїх містах", - заявив Геращенко.

Нагадаємо, в "червону" зону потрапили Тернопіль, Луцьк та Кіцманський район. Влада Тернополя та Луцька відмовилась посилювати карантинні заходи.

На сайті  ТМР у суботу, 1 серпня заявили, що Тернопіль з 3 серпня працюватиме у звичайному режимі.

"З понеділка Тернопіль працюватиме у звичному режимі, адже, як кажуть у міській раді, підстави прийняття державною комісією ТЕБ та НС щодо внесення Тернополя до "червоного" рівня епідемічної небезпеки не встановлені", йдеться у повідомленні.
 

Наразі з понеділка, 3 серпня, підприємства, установи та організації Тернополя працюватимуть у звичному режимі.  Мешканці й надалі повинні дотримуватися санітарно-епідеміологічних умов, зокрема маскового режиму, проводити температурні скринінги працівників та відвідувачів, забезпечувати дезінфекцію приміщень тощо.

Читайте також: Тернопіль потрапив у "червону зону". З 1 серпня нові правила карантину: що потрібно знати?
 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.  

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (8)
  • Nevzgoda Yura
    Та нехай МВС та Аваков в першу чергу йдуть на..й, люди скоро з голоду повмирають, а олігархат еба..й кишені набиває, що ви нам за ті віруси лапшу вішаєте, із за ускладнень сезонних вірусів грипу кожен рік в світі помирає мінімум 600000 чол., але з цього чомусь проблеми ніхто ніколи не робив!
  • Володя ДБР Любить СБУ ТА ВСУ
    І ще трішечки для ЗЛОЧИНЦІВ У ПАГОНАХ МИ ЗА ВАМИ СКОРО ПРИЙДЕМ ПАМЯТАЙТЕ ПРО ЦЕ КОЛИ ЛЯГАЄТЕ СПАТИ А ЩЕ КРАЩЕ БУДИТЕ ЦЕ ЗГАДУВАТИ У ТЮРЕМНІЙ КАМЕРІ А ЦЕ ФОТО ВАМ НА ЗГАДКУ ВІД НАРОДУ України=)
  • Володя ДБР Любить СБУ ТА ВСУ
    Анти народну Поліцію В Тюрму на НАРИ  в Тюрьму разом з Начальством=)
  • Володимир Кузьмінський
    жирна свиня чому ти не відповідаєш за загиблих на фронті
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:45 Розшукують водія, який, за даними поліції, вчинив аварію в Теребовлі та покинув місце play_circle_filled 15:30 «Далі буде»: український центр далекобійних дронів анонсував продовження ударів по цілях у РФ (соціальна реклама) 15:09 На вулицях Тернополя виявили два покинутих автомобілі. Власникам дали місяць, щоб їх прибрати 14:30 До Дня Народження Тернополя нагородять 56 захисників, медиків, освітян і волонтерів: повний список Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 13:45 Двоє дітей на мотоциклі збили пішохода в селі на Чортківщині: усі троє — в лікарнях 13:10 102 кращих учнів та студентів з Тернополя отримають іменні стипендії 12:35 На Чортківщині затримали 25-річного водія з підробленим посвідченням 12:02 Після потопу квартири на Коновальця, 20 сирі та цвітуть. Мешканці можуть розраховувати на допомогу? 11:35 На Текстильній сталась пожежа на приватному підприємстві 11:06 На Підгаєччині виявили тіло чоловіка, якого розшукували рідні 10:50 13-ти захисникам та двом видатним тернополянам присвоїли звання почесних громадян міста 10:15 Зарплати вчителів та студентські стипендії підвищать з 1 вересня 09:40 Центр Теребовлі розрили: бруківку прибрали, буде нове покриття 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Михайла Скоробогатого та Івана Карабаника 08:00 Частині пенсіонерів та пільговиків потрібно змінити банк до 15 вересня 22:00 «Петрик П’яточкин у кіно»: що відомо про фільм 21:00 Земельний спір на Бучаччині: прокуратура вимагає повернути майже 5 га лісу 20:00 Обрали єпископа-помічника Бучацької єпархії УГКЦ 19:00 35-річну тернополянку підозрюють у крадіжці телефона в неповнолітнього
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up