"Ми обурені тим, як прибирають двір", - мешканці Довженка, 9 скаржаться на роботу ЖЕКу

"Ми обурені тим, як прибирають двір", - мешканці Довженка, 9 скаржаться на роботу ЖЕКу
  • На неприбраний двір та ями скаржаться мешканці будинку на вул. О. Довженка, 9. 
  • Директор обслуговуючого підприємства каже, що про проблему знає і особисто дав доручення двірнику все прибрати. А от ями - не компетенція підприємства. 

- Жителі "Східного"  і парафіяни храму "Різдва Святого Івана Хрестителя" обурені тим, як прибирають двір по вул. О. Довженка, 9, який слугує під'їздом до центрального входу у Храм, - пише Володимир Ігорович у одній із груп соцмережі Facebook. -  Асфальт опинився під кілька сантиметровим шаром болота. Численні звернення до директора ПП “Наш дім” Анатолія Дмитришина нічого не дають. Пан Анатолій на всі випадки має відповідь. Хоча у дворі працює двірник, від часу коли зійшов сніг, двір ні разу не був заметений. Болото несеться у під'їзди, і у храм. Двір цього року внесений у список дворів, які будуть реконструюватись. Але що буде із новим покриттям, якщо пан Анатолій буде так недбало виконувати покладені на нього обов'язки?

Як зазначив директор ПП "Наш дім" Анатолій Дмитришин, скаргу він отримав, особисто оглядав двір і дав доручення двірнику. 

- Щоб не було ям, то потрібно відремонтувати двір, але це має робити не підприємство, - пояснює пан Дмитришин. - Стосовно прибирання, то вчора була розмова, я особисто оглянув двір і дав доручення двірнику усунути всі недоліки. Впродовж усе зроблять. 

Близько 17.10 журналістці "20 хвилин" надіслали фото із прибраним двором.

У 2019-ому році планують відремонтувати міжквартальні проїзди, тротуари та двори. На проведення капремонту тротуарів у міському бюджеті передбачено дев’ять мільйонів гривень. Ще виконавчий комітет затвердив титульний список капітального ремонту міжквартальних проїздів на 2019 рік.

Читайте також: Чи відремонтують ваш двір цього року? Скидайте фото та ставте питання (буде прямий ефір)
 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • гср
    чисто не там де прибирають, а там де не смітять
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 Понад 800 донорів здали кров в межах тижня донора на Тернопільщині play_circle_filled photo_camera 18:00 Варто спробувати, поки триває сезон полуниці: рецепт простого пирога-галети від Клопотенка photo_camera 17:00 На пункті пропуску «Шегині-Медика» — затримки автобусів 16:00 Випускниця з Теребовлі Любов Тур отримала 200 балів на НМТ з англійської Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:00 «Моє серце у пеклі полону»: у Тернополі нагадали про полонених і зниклих безвісти захисників photo_camera 14:00 Частина «Сонячного» буде без води 16 червня 13:00 Сильний вітер та дощі: яку погоду принесе новий тиждень на Тернопільщині 12:05 Домашня випічка і донати: у Тернополі збирають на човен для 241 бригади play_circle_filled photo_camera 11:00 Бігли заради допомоги дворічній дитині: у Тернополі відбувся донорський півмарафон play_circle_filled photo_camera 10:00 Виплати до Дня Незалежності: хто отримає автоматично, а кому потрібно звертатись у пенсійний 09:00 Бучацька громада втратила Героя Миколу Олійника 21:00 Українські школярі зможуть обирати професію вже з 10 класу: МОН затвердило зміни 20:02 Скоїв п’яну ДТП з травмованими і запевняв, що не пив. Як покарав водія суд?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up