Міс Тернопіль-2021: хто з моделей пройшов кастинг найпрестижнішого конкурсу краси (ФОТО)

Міс Тернопіль-2021: хто з моделей пройшов кастинг найпрестижнішого конкурсу краси (ФОТО)
  • Після півторарічної перерви на карантин тернополянки знову мають шанс поборотись за корону "Міс Тернопіль" та участь у конкурсі "Міс Україна".
  • Про закулісся кастингу "найкрасивішого" проєкту Тернополя розповідає виконавча директорка конкурсу Юлія Мосейко.
  • Хто ж пройшов у фінал?

Головний кастинг конкурсу краси відбувся 10 квітня. Журі обирало красунь, які виступатимуть на фіналі з-поміж півсотні претенденток, які подали заявки. Хтось прийшов на кастинг вперше, для когось заняття моделінгом вже професійна справа. 

— Конкурс "Міс Тернопіль" відбувається щороку. У 2021-му мав бути 12-ий кастинг, але на жаль, минулого року через пандемію його перенесли, — розповідає виконавча директорка Юлія Мосейко. — Після року затишшя усі вже скучили за цією атмосферою. Тому до організації ми підійшли дуже відповідально. 

Про успіх тернополянки Юлії Мосейко ми розповідали у матеріалі: "Підготовка до конкурсу краси - як армія": тернополянка стала фіналісткою “Міс Україна -2019”

Сама Юлія зізнається, нове амплуа виконавчої директорки конкурсу краси їй до душі. 

— Я зачарована конкурсами краси ще з дитинства. Сідаючи навпроти телевізора, просто поринала у атмосферу конкурсу. Захоплювалась дівчатами, їхньою ходою, вродою, посмішкою. Вони були для мене прикладом.  Дорослішою зрозуміла, що конкурс краси — це не лише про красиву картинку, яку ми бачимо зовні, а щось значно більше, з глибоким сенсом. Уособлення добра, впевненості, розуму, наполегливості, цілеспрямованості, краси внутрішньої і зовнішньої та безлічі інших факторів у одній людині. 

Обирали з-поміж 50 тернополянок 

Юлія каже, що кастинг минув дуже добре. Обирати було нелегко, адже кожна з конкурсанток особлива. У журі конкурсу ведуча Ната Бенч, дівчата, які в попередні роки отримали звання "Міс Тернопіль" Аліна Водяна та Вікторія Тешнер. Конкурсанток для фіналу обирав засновник конкурсу "Міс Тернопіль" Володимир Заверуха. Умови незмінні: заявки могли подавати дівчата віком 17-24 роки, з красивими зовнішніми даними, модельними параметрами та розумовими здібностями.

— Дівчата дуже красиві. Ми вже відмітили потенційних переможниць, але звісно, основне рішення будемо приймати на фіналі конкурсу. Серед учасниць оберемо ту, яка представлятиме Тернопіль у конкурсі "Міс Україна", — каже співорганізаторка. 

На фінальному шоу за корону змагатимуться 18 тернополянок. Перед фіналом вони мають пройти курси етикету, фотопозування, організатори обіцяють кілька зйомок та можливість представити власні соціальні позиції. 

— У час підготовки моделі будуть вести та презентувати щоденники конкурсу. Це будуть репортажі з репетицій, а також ми будемо залучати дівчат до різних соціальних кампаній. Оскільки кожна конкурсантка, яка вже буде брати участь в "Міс Україна" має представити власний соціальний проєкт, — каже Юлія.

Це можливість показати себе 

Після кастингу журналістка "20 хвилин" поспілкувалась з конкурсантками про їх враження та очікування. 

"Іду не за перемогою, іду за цікавим досвідом": Вікторія Карчевська 

— Заявку на конкурс подавала ще минулого року. Але, на жаль, конкурс не відбувся через карантин. Я вирішила спробувати свої сили знову. Чи було складно? Ні. Я не боюсь публіки, не боюсь нового досвіду та нових людей.  У Тернополі дуже багато красивих дівчат. І вони будуть достойними конкурентками. Боротьба за корону буде цікавою, — каже дівчина

Вікторія навчається на юридичному факультеті ТНЕУ. Крім того, дівчина має власну академію для розвитку дітей та підлітків. Активно розвиває особистий блог в соцмережах . Дівчина навчалась у модельній школі.

"Вирішила спробувати свої сили": Яна Копін 

— Я вирішила спробувати свої сили у чомусь новому. Для мене модельна сфера завжди була цікавою, — каже Яна. — Кастинг пройшов успішно, і я пройшла у фінал. Від конкурсу очікую, звісно, перемоги. 

Яна Копін —  студентка першокурсниця ЗНУ. Досвід у конкурсі краси для дівчини перший. Раніше вона не наважувалась на подібний досвід. Вона каже, що навіть перший кастинг приніс море позитивних емоцій. 

"Очікую перемоги": Марта Резніченко 

— Про кастинг дізналась з соцмереж. Спочатку не планувала йти. Хоча конкурси краси у мене завжди викликали цікавість. Я розповіла про це в своєму блозі, і мені порекомендували себе спробувати. Для мене це новий досвід. Адже саме зараз у мене з'явився час, для того щоб відкрити для себе нове заняття. Кастингом дуже задоволена. Під час мого виступу від журі було цікаве питання про принципи. Мене запитали про те, чи готова я на зміни в зовнішності заради перемоги (до прикладу змінити колір волосся чи зробити іншу стрижку), я відповіла, що готова. Вважаю, що якщо у тебе є мета — ти маєш заради неї робити все, — говорить конкурсантка. — Звісно, від конкурсу очікую перемоги, але іду туди також на нові знайомства та гарні емоції.

За освітою Марта — маркетолог. Навчалась вона у Канаді. Також дівчина працювала в агрокомпанії, а зараз пробує себе у новій модельній сфері. 

Найкрасивішу дівчину Тернополя цьогоріч обиратимуть 21-го травня. До того часу читачі "20 хвилин" матимуть змогу обрати свою фаворитку в онлайн-голосуванні на нашому сайті. Про життя тернопільських моделей читайте згодом. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:30 Розбитий вокзал, перебої з електрикою та постраждалі: наслідки масованої атаки на Україну 11:10 Ті, хто тримають небо: у День Збройних Сил України дякуємо Героям за наш захист 10:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 6 грудня (оновлено) 10:00 Золоте серце: тернопільський волонтер Юрій Кулик отримав відзнаку Президента Від читача 10:39 Дві команди з Тернопільщини стали призерами Табору підприємництва у Львові 09:00 Підтвердили загибель Героїв з Тернопільщини Романа Микульського та Василя Валігри 07:30 У повітряному просторі Тернопільщини вночі 6 грудня фіксували ракети і дрони 21:32 Священнику-блогеру Олексію Філюку вручили повістку 21:03 Найпопулярніші відео у ТікТок за тиждень від місцевих блогерів та про Тернопіль: дивіться добірку play_circle_filled 20:00 Іграшки від 4 грн, штучні ялинки до восьми тисяч. Яку новорічну атрибутику вже продають у Тернополі 19:03 Четверо дорослих і чотирирічна Софійка: що відомо про зниклих після ракетного удару по Тернополю 18:30 Синоптики попередили про сильний вітер на Тернопільщині 17:35 Петро Лихацький переміг на виборах ректора медичного університету 17:00 Уряд затвердив щомісячну виплату для нагороджених «Хрестом бойових заслуг» 16:20 Виплати через «єВідновлення» наразі отримають власники семи квартир на Стуса, 8 15:35 У Тернополі відкрили нове приміщення «Центру підтримки ветеранів та родин Героїв» photo_camera 15:04 Три громади переказали понад два мільйони допомоги постраждалим від ракетної атаки 14:30 На Дружбі жінка під наркотиками керувала автівкою попри заборону і порушувала правила 13:50 Чоловіка, який розбещував свою малолітню доньку, засудили до 5 років тюрми 13:10 Під колеса авто на Бережанщині потрапив пішохід
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up