Міська рада забороняє будувати на Карпенка, а забудовник виграє суди

Міська рада забороняє будувати на Карпенка, а забудовник виграє суди
  • Містобудівні умови та обмеження щодо забудови земельної ділянки на вул. Карпенка, 5 раніше вже скасовували на засіданні виконавчого комітету міськради. Але забудовник оскаржував його в суді.

  • В міській раді підготували чергове рішення і сподіваються, що не буде початку будівництва та нових судів. Про це йшлося на виконкомі 17 квітня. 

     

- Ми рекомендуємо замовнику ТОВ "Терекономбуд" провести корегування проектної документації в частині назви об’єкта будівництва з врахуванням пропозицій мешканців прилеглих будинків, каже начальник управління містобудування, архітектури та кадастру Василь Бесага. - Враховуючи пункт перший проекту рішення, зупинити дію містобудівних умов та обмежень №595 від 06.11.2015 р. забудови земельної ділянки за адресою вулиця Карпенка, 5 на будівництво багатоквартирного житлового будинку та повідомлення про початок виконання будівельних робіт за цією адресою.

Як пояснив міський голова, мова йде про колишнє приміщення прийому склотари, який розташований між двома житловими будинками на Карпенка, де був резонанс.

- Люди обурювалися, були проти цього будівництва, - каже Сергій Надал. - Двічі ми скасовувати містобудівні умови, двічі ми програвали через суд. Зараз, оскільки згоди не досягнуто, ми врахували ті зауваження, які надав суд, підготували чергове рішення. Сподіваємось, що зупинимо цю ситуацію і не буде початку будівництва та нових судів. 

Нагадаємо, міська рада дала доручення виконкому вжити заходів для припинення будівництва багатоповерхівки, замовниками робіт яких виступили “Терекономбуд”. Також на сесії міської ради обговорювалася можливість розподілу цієї земельної ділянки для подальшого її вилучення у комунальну власність міста, що унеможливить здійснення будь-яких будівельних робіт. Земельну ділянку в "будівельну оренду" на місці колишнього приміщення прийому склотари "Терекономбуду" надали депутати Тернопільської міськради у рішенні №6/47/179 ще від 25 квітня 2014 року. Про те, що на цій вулиці планують будувати багатоповерхівку із вбудованими приміщеннями мешканці вулиці дізналися майже перед початком будівельних робіт. Площа земельної ділянки - 0,0350 га. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Герасимчук Ростислав
    Судді - кати свого народу !!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Літо і зіпсовані продукти: як уникнути отруєння та коли потрібно негайно звертатися до лікаря 21:02 Безкоштовне харчування у школах Тернополя: батьки вже можуть замовити картку через «е-Тернопіль» 20:00 Міська рада програла апеляцію: землю на Бандери мають повернути громаді 19:04 Зник дорогою до волонтерів, а за тиждень знайшли мертвим: загадкова смерть військового з Тернопільщини Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:04 У школі встановлюють відреставроване вікно, через яке наробили галасу в Тернополі 17:32 Поки двоє билися, третій забрав телефон: у Тернополі чоловік привласнив чужий гаджет 17:02 Грози та дощі: на Тернопільщині — штормове попередження 16:29 Військовий зник безвісти: куди йти і що робити рідним та що може допомогти в пошуках 16:03 Тернополян запрошують стати донорами: на Театральному майдані працюватиме пункт здачі крові 15:32 47 тисяч гривень і 2 тисячі доларів за інвалідність: у Тернополі викрили голову команди та трьох лікарок 14:57 У Тернополі ремонтують дороги і тротуари: де тривають роботи та які вулиці перекрили 14:22 Школа на Збаражчині працюватиме, але з умовою. Про що домовились батьки і влада 13:40 На Кременеччині загорілася солома: вогнь міг перекинутися на 190 гектарів ріпаку 13:10 У Тернополі 12-річному школяру запропонували 20 тисяч за підпал авто ТЦК: хлопець звернувся до поліції 12:40 Вони рятували інших ціною власного життя: в Україні вшановують загиблих медиків 12:07 100 безкоштовних годин паркування щомісяця: як ветеранам оформити пільгу в «е-Тернополі» 12:01 Відпочинок біля басейну чи водойми у Тернополі та області: огляд локацій, ціни та фото (партнерський проєкт) 11:37 Дзвінок у Telegram обійшовся у 130 тисяч гривень: шахраї ошукали жительку Тернопільщини 11:03 Найтепліші обійми дому: з російського полону повертається захисник Олександр Ремпа
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up