Міський голова вручив 12 квартир бійцям АТО

Міський голова вручив 12 квартир бійцям АТО

Міська рада розпочала роботу з приємних новин: міський голова Сергій Надал вручив 12 квартир нашим військовим. На повістці дня чи не «найгарячіше» питання останнього часу: прийняття неправомірних поправок до Генплану міста.

З невеликим затриманням у 20 хвилин розпочалася робота 14-ї сесії міськради. Новенькі квартири отримали наші військовослужбовці від мерії нашого міста.

На повістці дня чи не «найгарячіше» питання останнього часу: прийняття неправомірних поправок до Генплану міста. Зазначимо, що доволі активно велися перемовини у кулуарах між депутати місцевої ради. Результати домовленостей досить важко передбачити. З однієї сторони розлючений натовп, з іншої серйозне лобі з боку міського голови Сергія Надала. Втім, результати голосування покажуть на чиїй стороні правда.

До слова, щодо порушень Генерального плану відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що на цій сесії місцеві депутати розглянуть ряд питань, які легалізують нелегальні забудови у парках та інших зелених зонах нашого міста. Якщо депутати приймуть зміни запропоновані міським головою, у нашому затишному місті розпочнеться «будівельний колапс». Такі припущення не є безпідставними, оскільки незаконні будівництва вже розпочалося. До прикладу, у парку «Топільче» біля ТЦ «Орнава». 

Як розповідає голова земельної комісії Андрій Шкула, місцева влада роками підмальовувала Генплан міста, і на основі цього давали добро на отримання землі й будову. А зараз - «кінці в воду», бо ж якщо аферу розкрити, то хтось постраждає. 

Читайте також:

«Активістів, які садили дерева біля "Орнави", лякали собаками»

 «Генеральний план» міняють і для того, щоб прикрити владні дупи»

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Діонісій
    наче писали з ранку, що 14, а вже 12, дивно
    Niko reply Діонісій
    а що тут дивного, вже 2 ділянки комусь на будівництво віддали. мусять на всьому заробити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Сльози радості та щирі обійми: як у Золотниківській громаді зустрічали звільненого з полону Героя play_circle_filled photo_camera 17:00 Запалює у соцмережах і модернізує медзаклад: історія директора Залозецької районної лікарні Віктора Гуньки 16:00 У Великих Бірках освятили пам’ятники загиблим Героям photo_camera 15:00 «Найдорожчий укол вже не потрібен»: родина Ромчика зі СМА закрила збір і обіцяє передати кошти іншим дітям Від читача 13:58 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 14:00 Тернополяни вітають зі святом Великодня: підбірка фото з соцмереж photo_camera 13:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Лауса і Андрія Дмитріва 12:00 Символ перемоги добра: артилеристи 50-ї бригади зустріли світле свято Великодня photo_camera 11:08 Великдень у Свято-Троїцькому Духовному Центрі. Дивіться фото і відео play_circle_filled photo_camera 10:06 Салати на Великдень: добірка з м'ясом, рибою та яйцями 09:00 12 квітня — Великдень. Що варто зробити та чого не можна робити у свято 21:03 Понад 100 тисяч гривень втратив житель Тернопільського району, повіривши в заробіток на криптобіржі 20:00 Від неаполітанських терас до териконів: бойовий шлях ветерана Варяга 19:42 Аварія на Микулинецькій. Одна смуга руху перекрита 19:00 Через конфлікт за пасажирів у Почаєві водію розпилили газ в обличчя. Що вирішив суд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up