Міську раду «трусили» за землю – позиція поліції (ОНОВЛЕНО)

Міську раду «трусили» за землю – позиція поліції (ОНОВЛЕНО)
  • З метою здобування доказів злочинної діяльності на території Тернопільської області проводять понад 20 обшуків у причетних осіб.
  • Посадовці безкоштовно передавали приватним юридичним особам у власність об’єкти забудови на землях територіальної громади - під приводом укладання інвестдоговорів. 
  • Такі дії мали на меті надання безкоштовно права набуття власності на земельні ділянки в обхід земельних торгів. 

На Тернопільщині поліція розслідує факти протиправного заволодіння землями територіальної громади. За цими фактами відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу, що передбачає відповідальність за зловживання владою або службовим становищем. Про це повідомили у Департаменті комунікації нацполіції з посиланням на матеріали Головного слідчого управління Нацполіції України.

Спецоперація, яку проводять столичні силовики, триває в даний момент у тернопільській міськраді

Сьогодні, 17 березня, правоохоронці проводять обшуки з метою виявлення і вилучення речових доказів протиправної діяльності посадовців.

- Працівники Головного слідчого управління Нацполіції спільно з оперативниками Департаменту захисту економіки Нацполіції та поліцейськими Тернопільщини викрили злочинну схему заволодіння земельними ділянками громади м. Тернопіль, - повідомили у Департаменті комунікації. Зокрема, правоохоронці виявили, що службові особи Тернопільської міської ради та підконтрольні їм службові особи комунальних підприємств порушили вимоги законів України «Про інвестиційну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності» та Земельного кодексу України.

- Посадовці вчиняли безкоштовну передачу приватним юридичним особам у власність об’єктів забудови на землях територіальної громади - під приводом укладання інвестиційних договорів та договорів про будівництво з відносно незначними зобов’язаннями, - повідомили у Департаменті. – Такі дії мали на меті надання в подальшому безкоштовно права набуття власності на земельні ділянки на території м. Тернополя – в обхід щодо реалізації земель комунальної власності у приватну на конкурентних платних засадах (проведення земельних торгів).

Внаслідок вчиненого кримінального правопорушення територіальній громаді Тернополя заподіяно шкоди.

  • За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, - повідомилиу  Департаменті комунікації. – Йдеться про зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

За вчинення такого злочину винним особам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Зараз, з метою відшукання доказів злочинної діяльності, на території Тернопільської області проводиться понад 20 обшуків у причетних осіб. Досудове розслідування триває.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (13)
  • Denys Kuznetsov
    Жити гідно у благодатному краї - Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада

    http://pvisti.info/index.php/component/content/article?id=2709:zhyty-hidno-u-blahodatnomu-krai
  • Великий Володимир
    надал  мало заплатив пороху, але сірьожа порішає
  • Юсі
    гггг писали ж недавно шо красти землю гріх )))))) https://te.20minut.ua/Podii/krasti-zemlyu---grih-ukrav---poverni-kazhut-svyascheniki-10592837.html
  • Оса
    Цих також чекає? OK "ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ "АВТОПРОМІНЬ", OK "ЖБК "ГРОМНИЦЬКОГО", OK "ЖБК "ЯРЕМИ-14", OK "СОНЯЧНИЙ-2015", ТОВ "ДК СОФТ", ПП "ОКОЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬ", ТОВ "ВШ-Маркет", ТОВ "ЕКСКЛЮЗИВБУД ПЛЮС" чи нє?
    Олена Степанова reply Оса
    по ідеї мало б бути саме так
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up