Перекрили дорогу на знак протесту проти котельні на Київській. Такі ж акції обіцяють щодня

Перекрили дорогу на знак протесту проти котельні на Київській. Такі ж акції обіцяють щодня

Десятки тернополян ходять по двом пішохідним переходам на вулиці 15 Квітня, перешкоджаючи руху транспорту

Небайдужі тернополяни з прилеглих вулиць біля котельні на Київській вийшли на акцію протесту проти будівництва котельні. Активісти в соцмережі поширюють відео з місця події і закликають небайдужих приєднатися до акції протесту.

Дорога була перекрита близько години. Емоції вирували, особливо коли хтось з водіїв або вмовляннями, або нахабно намагався проїхати перехрестя. Траплялось навіть, що їм кидались під колеса, перекриваючи рух. 

Проте водії фур, яких зібралась не одна сотня, мовчки спостерігали за пікетувальниками. 

Після 20.00 дорогу розблокували і рух відновили. Машини, проїжджаючи повз людей, клаксонами висловлювали їм свою підтримку. Протестувальники заявили, що перекриватимуть автомагістраль щодня, доки влада не почує їхні вимоги.

Читайте також Тернополяни кажуть, що котельня на торфі наробить лиха в спальному районі

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (8)
  • Василь Мазок
    Замість газу палити торфом без зміни тарифів з явною екологічною шкодою. В 21 столітті ціль влади повинна бути на відновлювальній енергетиці сонця і вітру і індивідуальних теплових пунктах де будинок автономно опалюється і підключений на 2 види живлення електрику і газ. Про які торф чи вугля ви говорити ще мазуту запропонуйте чи сиру нафту. Рагулям вигідно європейскі гроші з грантів розікраЛи а зробити фігню і сказати шо то супер.
  • Іра
    Та ж розпишіть нормально - чому не подобається їм та котельня, які суперечки, незадоволення, де саме, чому. як і через що... Ну не зрозуміло ж нічого.
  • Ірина Чорна
    Висловлюємо вдячність справжньому журналісту Ірині Беляковій (деякі Тернопільські журналісти побоялись висвітлювати подію) за професійність та оперативно зроблений репортаж
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернопільщина отримала понад 22 мільйони гривень для закладів освіти 21:50 «Це була велика честь»: Михайло Федоров пішов з посади Міністра оборони 21:00 Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, купуючи авто 20:00 Меблі під замовлення та на ваш смак: як у Тернополі працює меблевий салон «Три Дивани» play_circle_filled photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 19:05 «Відрядження», хабарі і фіктивна бронь: ТОП схем для виїзду чоловіків за кордон на Тернопільщині 18:02 Зеленський підтримав призначення Корецького прем’єр-міністром України. Що про нього відомо 17:31 Одразу три донечки: у родині з Тернополя народилася трійня 16:50 П'ятьох людей підозрюють у збуті наркотиків через «закладки» у трьох областях 16:31 Звання «заслужений лікар України» присвоїли доценту Тернопільського національного медуніверситету 16:03 Погодили зміни до бюджету Тернопільської громади: куди спрямують кошти 15:32 Жителя Бережан підозрюють у збуті наркотиків: вилучили майже пів кілограма канабісу 15:03 Суд виправдав водія ТЦК, якого звинуватили у продажі гуманітарних авто для військових 15:00 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 15 липня) 14:15 У Чистилові Nissan з'їхав у кювет: водія госпіталізували 14:00 Підліток відтворив Маріупольський драмтеатр у 3D, щоб зберегти пам'ять про знищену культурну спадщину (новини бізнесу) 13:38 Оновлюють дорогу на вулиці Громіш у Вертелці: що зроблять 13:02 День Української Державності та річницю Хрещення Київської Русі-України відзначили у Тернополі photo_camera 12:26 Для жінок на Тернопільщині діє програма безкоштовної психологічної підтримки 11:52 Обіцяв повернути сина з полону: на Тернопільщині судитимуть псевдоволонтера
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up