На Чортківщині горів автомобіль, вогонь міг перекинутись на будівлі

На Чортківщині горів автомобіль, вогонь міг перекинутись на будівлі
  • Автомобіль Audi горів у одному з сіл Чортківщини. Рятувальники вчасно прибули на виклик.
  • Нижче читайте поради, які допоможуть не допустити пожежі у вашому авто. 

Про шість пожеж, які виникнули в області 19 червня провідомили у Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області

— 19 червня 11:08 в с. Угринь Заводської ТГ Чортківського району виникла пожежа легкового автомобіля «Audi 80». Під час гасіння пожежі врятовано даний автомобіль та дві будівлі, — повідомили в ДСНС. 

Було такоє чимало масштабних пожеж сухої трави. 

Відео дня
  • О 13:27 в сел. Підволочиськ Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,04 га.
  • О 14:24 в с. Солоне Товстенській ТГ Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,005 га.
  • О 15:09 в сел. Козлів Козлівської ТГ Тернопільського району виникла пожежа недіючої господарської будівлі.
  • О 16:41 в с. Гончарівка Монастириської ТГ Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 2 га.
  • О 18:35 в м. Тернопіль на вул. Деповська виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,0005 га.

Причина виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.

Як не допустити пожежу в автомобілі

Якщо ви виявили вогнище загоряння або задимлення в своєму автомобілі - негайно зупиніться, заглушите двигун і поставте машину на ручне гальмо. Роз'єднувач електричну мережу автомобіля, вийнявши ключ із замка запалювання. Визначте ваше поточне місце розташування і викличте фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій. Всіма силами спробуйте не допустити витоку бензину або дизельного палива з бензобака - поширення паливно-мастильних речовин може стати причиною великої пожежі.

Головним засобом пожежогасіння для автомобіля є вогнегасник - згідно Правил пожежної безпеки України ними повинні бути обладнані всі автомобілі в не залежності від марки і функціонального призначення. Через те, що транспортні засоби мають внутрішні електромережі та використовують паливно-мастильні матеріали, застосування водних та пінних вогнегасників неприпустимо. Автомобільні вогнегасники повинні містити в якості гасячого речовини порошок або склади з газу.

Як діяти під час пожежі в автомобілі – поради рятувальників. Інфографіка

Раніше ми розповідали, що на Тернопільщині згорів автобус. Пожежа рейсового автобуса «Тернопіль-Гусятин», що виникла в с. Самолусківці Гусятинської ТГ Чортківського району. На місці працювали рятувальники.

Читайте також:

Які наслідки пожежі на Кременеччині і чи є загрози для населення?

Від хати залишилась купа каміння: як врятувався господар після вибуху газу в будинку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up