На дороги Тернополя виїхав ретро-тролейбус

На дороги Тернополя виїхав ретро-тролейбус
Новий Тролейбус щастя "Ретро" уже сьогодні, 1 жовтня, виїхав на маршрут. Із 16:45 тролейбус курсуватиме - за марштутом №1 до кінця дня, а з 2 жовтня по маршрутом №8.

Протягом двох тижнів студенти педагогічного університету творили ретро-красу у новому Тролейбусі щастя. Вони щодня протягом декількох годин шукали інформацію, виготовляли газети, наліпки, придумували, які мають бути малюнки. 

- Студенти залишались після пар і працювали над оформленням тролейбусу, - розповідає викладач кафедри інформатики ТНПУ Галина Полюга. - Ідея нового тролейбусу щастя назрівала ще з листопада, але після міжнародного фестивалю ретро-авто у Тернополі я дуже хотіла, щоб ми реалізували саме такий проект. 

Previous Next

Відео дня

Всередині тролейбуса можна побачити старі платівки, касети, кіноплівки, теревізор . На вікнах розклеєні наліпки, а на стелі ретро-газети, у яких можна прочитати про кінофільми тих часів, старий Тернопіль, традиції побуту. Ззовні тролейбус розмалювали. 

Спеціально для цього проекту його ініціатори просили старий тролейбус. "Тернопільелектротранс" надав для оформлення тролейбус, який їздить з 1982 року. Водій цього транспорту Богдан Король їздить на ньому з 1992 року. 

- Я привик до цього тролейбуса. Постійно дивлюсь за ним, щоб пасажири були задоволені, - розповідає чоловік. - Зараз він в нормальнмоу стані. Поміняли задній міст, він іще поїздить по Тернополю. А те, що його прикрасили, мені дуже подобається. 

До слова, у тролейбусі "Романтичний" водії за власний рахунок придбали штори, а у тролейбусі "Україно моя вишивана" кондуктори одягнули вишиванки. Можливо, і у цьому ретро-тролейбусі кондуктори та водій придумають щось оригінальне, каже організатор. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Оригінально!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 15-річна художниця перетворила автобусну зупинку в селі на витвір мистецтва: неймовірна робота 21:00 Субсидія на опалювальний сезон 2025: коли тернополянам подавати документи 20:00 Декілька районів Тернополя будуть без газу 15 жовтня 19:03 Два роки тюрми отримав чоловік, якого наздоганяли у Тернополі через розшук в ТЦК Від читача 17:46 Фінансова підтримка службою зайнятості роботодавців при працевлаштуванні окремих категорій громадян 18:00 П'ятикласниця з Тернополя Марія Пиптик здобула перемогу на Міжнародному фестивалі «Скарби України» 17:20 Що можна купити на Овочевому ринку: дивіться актуальні ціни photo_camera 16:50 Бучацька міська рада відповідатиме за незаконну порубку дерев в лісовому урочищі 16:15 Заморозки прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 15:45 Порізані шини знайшли власники шести авто на Алясці та Східному: хто це зробив 15:20 «Як шкода, така краса була…»: тернополяни обурені вирубкою дерев у центрі міста. А що думаєте ви? photo_camera 14:45 У дитячому садку №1 у Тернополі замінюють вікна та утеплюють фасад 14:04 Чоловіка, який понад добу сидів у заблокованому авто, тепер розшукує поліція 13:40 Випускника ЗУНУ, молодого пілота, Максима Солов’я посмертно нагородили орденом «За мужність» 13:10 Майже мільйон віддали двоє тернополянок шахраям, бо боялись «ув'язнення» 12:50 У Чорткові п'яний водій наїхав на 21-річну жінку, яка переходила дорогу 12:30 Тендер на шкільні автобуси за 38 мільйонів провели на Тернопільщині 11:38 Передумали? У ТЦК кажуть, що тепер залучають бойові підрозділи до оповіщення в Тернополі 11:00 Українські танцівники з «Гранде» міста Тернополя тріумфували на International Dance Festival 2025 у Великій Британії 10:41 Судитимуть 19-річного жителя Чортківщини за підготовку теракту на залізничному перегоні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up