Партнер рубрики Події

На Купчинського та Промисловій ремонтуватимуть двори. А як ситуація на вашій вулиці?

На Купчинського та Промисловій ремонтуватимуть двори. А як ситуація на вашій вулиці?

Ремонти доріг та прибудинкових територій тривають у Тернополі. Напишіть в коментарях, на якій ще вулиці необхідна увага комунальників

Про ремонти повідомили у Тернопільській міськраді. 

11 червня, підготовку ремонтних карт (фреза мала) з влаштування асфальтобетонного покриття заплановано провести за адресами: вул. Романа Купчинського, вул. Андрія Сахарова.

Також, на вул. Промисловій (від вул. Дениса Лукіяновича в напрямку розворотного кільця електротранспорту) суб’єктами підприємницької діяльності, об’єкти господарювання яких знаходяться на даній ділянці вулиці, розпочато роботи з санітарної підрізки зелених насаджень та видалення самосіву, збору та вивезення нанесеного з узбіч вулиці ґрунту, планування узбіч проїзної частини, влаштування плит перекриття та люків колодязів дощової каналізації.

Відео дня

Разом з тим тривають ремонти на чотирьох прибудинкових територіях міста, а саме: просп. Злуки, 21, вул. Тараса Протасевича, 10А, вул. Новий Світ, 93-95 та вул. Олени Теліги, 9.

Напишіть у коментарях яка дорога біля вашого будинку. Чи потребують ремонту міжквартальні проїзди на вашій вулиці? 

Нагадаємо, раніше ми розповідали: з 10 червня по 15 липня  частково перекрито рух транспорту на вулиці Андрея Шептицького. На цьому об’єкті виконуватимуть земляні роботи з прокладанням водопроводу. А також з 10 червня по 10 липня перекрито частину вулиці В’ячеслава Чорновола, з метою проведення робіт з реконструкції інженерних мереж вулиці Михайла Грушевського та ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах. Наразі працівники підрядної організації влаштували там тимчасові дорожні знаки та здійснюють розбирання покриття дороги з бруківки на бульв. Тараса Шевченка та вул. В’ячеслава Чорновола.

Читайте також:

Проведуть реконструкцію вулиці Грушевського у центрі Тернополя: ми дізналися подробиці

Планували 90 мільйонів на реконструкцію комунікацій: що саме роблять на вулиці Грушевського

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
 • Саня Хімік

  Бандери 80 і 82
 • Саня Хімік

  Бандери 80
 • Богдан Гапонюк

  Проїзд між будинками по вул.Карпенка. Від гаржного кооперативу "Ветеран" до виїзду на вул.Карпенка. Проїзд через 30 будинків! Їздять швидкі! Яма на ямі!
 • Олег Черенков

  Новий світ 1 будинок. Коли відбудуться ремонтні роботи? У нас в дворі є ями, які старші за мене.... А мені не багато не мало 37 рік іде... Тротуари вбиті. Бордюри потребують заміни. Після війни будь ласка зверніть увагу. Дім не малий. У домі 100 квартир.

keyboard_arrow_up