У будинку в Старому парку частково замінили зірваний з п'ятиповерхівки шифер

У будинку в Старому парку частково замінили зірваний з п'ятиповерхівки шифер
  • У жеку стверджують, що подавали цю покрівлю для включення у титульні списки для проведення капремонту, однак дану покрівлю не включили через брак коштів у бюджеті.
  • Комунальники нарікають, що ніхто до них з інформацією про пошкоджену покрівлю не звертався.

На даху будинку, що на вул. Зеленій, 30, вже частково замінили шиферне покриття.

Чи варто мешканцям чекати капремонту – невідомо. У жеку запевняють, подавали цю покрівлю для включення у титульні списки. Однак, у міськраді відмовили, мотивуючи браком коштів.

Нагадаємо, на вул. Зеленій - Дірявий дах, тече зі стелі і по стінах. Мешканці звинувачують у проблемі безгосподарний жек
Як зазначив головний інженер ТОВ «Коменерго Тернопіль» Михайло Сіянчук, впродовж усіх святкових днів працівники підприємства чергували та виїжджали на виклики мешканців. Від жителів будинку на вулиці Зелена, 30 жодного звернення не надходило. Після 18 години першого травня жителі зателефонували на гарячу лінію ТМР 15-80, а 2 травня зранку виклик передали у ТОВ «Коменерго».

- Як з’ясувалося внаслідок обстеження, шквальний вітер зняв шматок шиферу з покрівлі. Покрівля вказаного будинку шатрова, будинок не новий, відтак ТОВ «Коменерго» подавало цю покрівлю для включення у титульні списки для проведення капремонту, однак дану покрівлю не включили через брак коштів у бюджеті, - пояснює Михайло Сіянчук. – Я особисто заходив до скаржниці, спілкувався з нею. Для складання акту щодо затоплення її житла через несправність покрівлі вона не зверталася. Якщо її дійсно затопило, то вона може звернутися до підприємства для фіксації ушкоджень. Станом на 12. 30 2 травня працівниками нашого підприємство покрівлю фактично відремонтовано шляхом часткової заміни шиферного покриття.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонім
    По кількості інтернет проводів та діра там не один рік . Давайте заявку в ЖЕК щоб прибрали горище . Це не мешканці мають звертатися , згідно договору ЖЕК має виконувати огляд інженерних мереж ,конструкції будинку . У них в штаті є майстер дільниці ось він і має робити періодичні оглди будинку ,а не мешканці.
  • Житель
    Титульні списки кажете, та ви подивіться на ці фото, та на тому даху роками ніхто нічого не робив, сміття гори, все гниле, найлегше на когось сперти свою вину. І дуже цікаво, як вони умудрилися за півдня "покрівлю фактично відремонтовано", це ж капітальний ремонт!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:03 «На щиті»: в Україну повернули тіла тисячі загиблих захисників photo_camera 13:40 Від -32 до +26: яким був березень на Тернопільщині у попередні роки і минулі десятиліття 13:00 На Тернопільщині судитимуть трьох осіб за ухилення від військової служби та шахрайство 12:15 Графік відключення світла в Тернополі та області на 26 лютого (оновлене) Від читача 13:33 Жінка з Кременеччини перетворила хоббі на бізнес завдяки гранту від Служби зайнятості 12:03 7,5 років за ґратами: Верховний Суд підтвердив вирок матері, яка навмисно покалічила 3-річного сина 11:30 Пожежа у Тернопільському районі забрала життя 61-річного чоловіка 11:00 На семи вулицях Тернополя ліквідують вибоїни на дорогах 10:20 Відійшов у вічність священник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василь Деркач 09:40 рф здійснила масовану атаку на Україну ракетами та дронам: що відомо 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Михайла Кулика, Андрія Сапищука, Сергія Заболотного та Володимира Рокецького 08:00 Нові виплати за шкоду здоров'ю: хто тепер має право на гроші від держави 22:00 У Тернополі організували фотопроєкт «Весна української жінки» photo_camera 21:00 Від артилерійської розвідки до спецназу поліції: бойовий шлях тернопільського КОРДівця Назара play_circle_filled photo_camera 20:00 Не збиралися вже сім місяців. Обласна рада знову скликає депутатів на сесію у березні 19:00 У школах Тернополя скоротять весняні канікули 18:00 На мистецькій акції у Тернополі збирали кошти на авто для бригади «Азов» 17:40 Сім'ї зниклих безвісти отримуватимуть виплати по-новому: що зміниться 16:55 Учениця тернопільської художньої школи здобула міжнародну мистецьку нагороду 16:00 На проспекті Бандери горів МАФ play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up