«На щиті» на Тернопільщину повертаються двоє героїв Костянтин Васильєв та Ігор Чуйко

«На щиті» на Тернопільщину повертаються двоє героїв Костянтин Васильєв та Ігор Чуйко
  • Ігор ЧУЙКО із села Глибочок Борщівської громади захищав Україну в лавах Збройних сил України з 2014 року. Війна обірвала життя захисника 25 травня.
  • Герой Костянтин ВАСИЛЬЄВ зі Скалата загинув, захищаючи Україну, 12 травня.

Трагічну звістку про загибель Ігора Чуйка опублікували у  Борщівській міській раді.

Люта війна продовжує збирати страшні жнива в Борщівській громаді…

З глибоким жалем повідомляємо, 25 травня внаслідок отриманих поранень помер військовослужбовець Збройних сил України, житель села Глибочок, старшина Ігор ЧУЙКО, 21.02.1971 р.н.

Відео дня

Ігор ЧУЙКО захищав Україну в лавах Збройних сил України з 2014 року. Мав статус учасника бойових дій. Під час служби в районах бойових дій отримав важкі поранення, у зв’язку із чим був звільнений зі Збройних сил України.

На зображенні може бути: 1 особа

З початком повномасштабного вторгнення, як вірний син України одним із перших добровольцем з’явився в ТЦК і знову був мобілізований до лав Збройних сил України. Зі зброєю в руках 2 роки боровся в московськими окупантами і знову отримав важкі поранення. Після тривалого лікування був звільнений з військової служби і отримав статус ветерана війни.

25 травня після важкої хвороби перестало битись серце відважного воїна, вірного сина українського народу Ігоря ЧУЙКА.

Щирі співчуття родині воїна – Героя і сумуємо разом з вами. Нехай Господь дасть вам сили пережити втрату рідної людини, а воїну Ігорю пошле Царство Небесне…

Чин похорону воїна Ігоря ЧУЙКА відбудеться 26 травня о 15.00 год. в селі Глибочок.

Загинув Костянтин Васильєв зі Скалата 

У Скалаті прощатимуться з односельцем Костянтином Васильєвим. Про це повідомляють у міській раді. 

— Сьогодні наша Староскалатська громада схилиляє свою голову у глибокій скорботі… 12 травня відданий військові присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність загинув наш односелець Костянтин ВАСИЛЬЄВ, — йдеться в повідомленні. 

Висловлюємо щирі співчуття мамі, сину, дружині, усім рідним та близьким!!! Вічна та Світла пам’ять Герою!

Інформацію щодо зустрічі тіла Героя повідомлять згодом. Царство небесне нашим воїнам. Вічна та світла пам’ять!

Як поводитися при зустрічі місії «На щиті»: пояснення
Якщо ви перебуваєте на тротуарі та бачите процесію, котра їде повз вас, вшануйте героя. Зупиніться, схиліть голову, покладіть праву руку на серце або опустіться на одне коліно.
Якщо у місті водії помічають попереду авто поліції з увімкненими проблисковими маячками та колону автомобілів, які під прапорами супроводжують місію «На щиті», то треба пригальмувати, прийняти праворуч і зупинитися, аби пропустити жалобний кортеж.
Водії та пасажири авто варто вийти з автомобіля і зробити те ж саме, що і пішоходи. Пішоходи не повинні перебігати дорогу перед колоною.
Вшановувати пам'ять тих, хто віддав життя за Україну, варто також щодня о 09:00 під час загальнонаціональної хвилини пам’яті.
Давайте гідно проводжати захисників і захисниць в останню путь! Слава Героям!

Нагадаємо, на території Підгаєцької громади 21 та 22 травня оголошено днями жалоби за військовослужбовцем Іваном Лучкою.

Читайте також:

Тернопільщина втратила двох героїв Анатолія Копанєва та Руслана Боднара

Тернопільська громада втратила Героїв Петра Воробця і Олега Єрмошина

У Тернополі «на щиті» проводжають трьох загиблих героїв

Тернопільщина втратила захисників Ігоря Войцехівського, Євгенія Мещерякова та Івана Ружила

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (23)
  • Людмила Слободян
    Вічна і Світла Пам'ять Героям, Царство Небесне
  • Надя
    Вічна пам'ять Героям та співчуття рідним
  • Галина
    Нехай бог дає царство небесне. Герої не вмирають,вони відходять у вічність
  • Maria Patrilo
    Wicña
    Wicña
    Pamat
    Xeroam

keyboard_arrow_up