На "Східному" патрульні виявили молодиків з наркотиками

На "Східному" патрульні виявили молодиків з наркотиками

Двох осіб, що мали при собі, ймовірно, наркотики виявили уночі минулої доби патрульні Тернополя.

Близько 22-ї години, інспектори отримали повідомлення від заявника, що на вулиці Дівочій, компанія молодих людей порушує тишу та розпиває алкогольні напої.

Поліцейські прибули за вказаною адресою та виявили громадян, схожих за описом. В ході спілкування, патрульні звернули увагу на чоловіка, який помітно нервував та весь час тримав руки в кишенях. Охоронці порядку провели поверхневу перевірку та виявили у громадянина сліппакет з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору, схожою на наркотичну. Чоловік не надав жодних пояснень відносно знахідки.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу, для подальшого з'ясування обставин цієї події.

Інший випадок трапився близько 4-ї години ранку. Патрулюючи по вулиці Дорошенка, інспектори почули шум та крики, які лунали із відчиненого гаража. Поліцейські вирішили перевірити, що там відбувається. Вони зайшли до приміщення та побачили компанію чоловіків, які розпивали алкогольні напої. В ході спілкування, інспектори помітили, як один громадянин намагався сховати, серед інструментів, підозрілий пакунок. Як вдалося з’ясувати далі, це був сліп пакет з подрібненою речовиною рослинного походження, ймовірно наркотичною.

Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу, для подальшого з'ясування обставин цієї події.

Читайте також "Не хочемо, щоб діти сходили з розуму і вмирали!" Протестують проти звільнення наркоторговців
Чи був серед підозрюваних у справі наркоторговців син відомого в Тернополі будівельника?
Затримали ще двох, а трьох відпустили: що з наркоторговцями, яких «ловили» журналісти «20 хвилин»
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Pavlo Orestovich
    Якщо б краще шукали, то б кожен день пачками ловили☝️
  • Журналіст
    Здається мені, що тернопільська міліція вирішила пересадити всіх хто їм дорогу перейшов.
  • Журналіст
    Здається мені, що тернопільська міліція вирішила пересадити всіх хто їм дорогу перейшов.
  • саша
    САДИТИ
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Українські школярі зможуть обирати професію вже з 10 класу: МОН затвердило зміни 20:02 Скоїв п’яну ДТП з травмованими і запевняв, що не пив. Як покарав водія суд? 19:00 Сир, яйця, огірки: скільки коштують продукти в тернопільських супермаркетах play_circle_filled photo_camera 18:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Віддає все на ЗСУ: один збір закрито — триває інший play_circle_filled photo_camera 16:00 Буде хлопчик: у Тернополі рятувальник з дружиною влаштували ефектну гендер-паті у пожежній частині play_circle_filled 15:00 Чому в Тернополі чоловіків силоміць «мобілізують» люди без форми play_circle_filled 14:00 Частина вулиць «Сонячного» буде з пониженим тиском води через промивку мереж 13:00 З веслами, піснями і жартами: пів сотні ветеранів підкорили Дністер на байдарках 12:00 У Теребовлянській лікарні працюватиме магнітно-резонансний томограф за 34 млн грн 11:00 Куди піти в Тернополі 13 – 14 червня: театр, концерти та події вихідних 10:00 Присвятила життя порятунку людей: перестало битись серце лікарки з Кременця Алли Шупіченко 09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up